Lucifer
93/100 - 358×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S01E13: Take Me Back To Hell

S01E13: Take Me Back To Hell

Lucifer musí vyřešit nezáviděníhodnou situaci s obviněním z vraždy a zároveň dostat Malcolma. V honu za ním získá spojence, ať už očekávané či ne. Odvede ho nakonec Amenadiel do Pekla?

cz sk
25.4.2016
3 890 000
45 minut

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomasmachalekkkk

Finále nebylo vůbec špatné.Jen ta první polovina byla trochu předvídatelná.Tedy až na fakt,že se detektiv přiznal.To bylo docela rychlé a očekával jsem trochu více,že Lucifera potrápí trochu déle.Druhá polovina byla hodně dobrá.Ale na 100% to prostě podle mne nemá.Docela mě štve jak to detektivka vzala,Lucifer defakto umřel,a pak ho táta pošle znovu na zem.A pak se chová jako by se nic nestalo.A už je to poněkolikáté.Takže tady to trochu pokulhává a trochu to tahá za vlasy.Na druhou stranu poodhaleno podsvětí ale jen malinko :P už se nemohu dočkat druhé řady.A doufám,že nebudeme zdržovat na zemi.

27.4.2016 | 12:16:02
Onee

No nevím, jestli zrovna „Lilith“, ona by přece měla být něco jako sestra…tohle vypadá na naší starou dobrou „Mary“ či „Marii“ nebo podle některých šíleností na „Dianu“. Marie se démoni báli, ale proč by měla být uvězněna v pekle netuším. Pořád je to jen seriál, fantazie otevřená, jsem zvědav. Pokud chcete vědět něco více o vztahu Lucifera a Marie, doporučuji tento zahraniční odkaz: http://pwsm-ri.org/…e-devil.html a propo…kam zmizela Maze?

27.4.2016 | 10:56:15
Shaima

Finále bylo super, akorát mi tam chyběly odpovědi na některé otázky :( Naopak jich ještě pár přibylo. Ale to si tvůrci pochopitelně nechávají na další sérii. Mám pocit, že bych potřebovala ještě tak zhruba 13 dílů hned teď :D Dávám 90%, jednoduše mě to prostě naplno neuspokojilo ohledně

Luciferovy smrtelnosti, a Chloein nezájem o magické mizení a zmrtvýchvstání, ale doufejme, že to bylo jen kvůli nedostatku času a kvůli tomu, že měla Trixie po večerce. :)

ale za to jak to bylo celkově našláplý to s radostí zaoukrouhluju na plných 100% :)

Nicméně jsem viděla video od Lesley-Ann, kde jsou někteří herci/tvůrci mírně podnapilí, konkrétně Lesley je nadmíru roztomilá :D a na konci tam říká, že se uvidíme, možná na podzim…:) Takže DOUFEJME, že 2. série bude dřív než za rok :D

27.4.2016 | 10:27:04
Callysto

Konec byl rozhodně překvapivý, jen škoda, že už je konec :-D

27.4.2016 | 9:15:42
MartYnCz

Tak jsem kvůli Luciferovi šel spát ve dvě.. :D Epizoda dobrá, ale finále jsem si představoval trochu jinak… Ale dobrý, takže 80%

27.4.2016 | 7:39:47
KevSpa

A takhle nějak by měl vypadat celý seriál.

webmaster, korektor
27.4.2016 | 0:44:55
scarabea

naprosto skvělej díl…asi nevíte, kdy se začne vysílat druhá řada…

26.4.2016 | 21:06:15
Dvojce

Super díl…Jen mě se zdá, že detektiv Decker je naprosto v pohodě a nic nechce ani vědět/vysvětlit?To mi přišlo jediné divné, jé já myslela, že tě zabil, on jí řekne, že je v pohodě a je vyřešeno? Myslíte, že to tentokrát budou více řešit, kdo tedy je a jak se s tím popere, protože na zažátku taky byly různé nevysvětlitelné věci,které sledovala,ale pak jako by na ně zapomněla a „pouze“ řešili případy..

26.4.2016 | 20:59:01
Nasty2

Paráda. Jen tedy nevím, jak ta matka… Když vezmu v potaz, že Lucifer je světlonoš, tedy padlý anděl, který se chtěl vyrovnat bohu a Lilith, která je níže v komentáři zmíněna, byla stvořena před Evou, ale odporovala podvolit se Adamovi a tak po neúspěšném „přemlouvání“ andělů, které Bůh seslal, byla zavržena a zapomenuta.. …fakt nevím, kdo může být matka Lucifera, protože takto nesedí časová osa??? Jedině, že by se jednalo o metaforu… No necháme se překvapit. Už se těším na druhou řadu!

26.4.2016 | 20:45:29
sfoun

Super! :-D

26.4.2016 | 20:18:26

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama