Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S04E03: O, Ye Of Little Faith, Father

S04E03: O, Ye Of Little Faith, Father

Otec Kinley navštíví Lucifera a aby podkopal už tak nejistý vztah mezi ním a Chloe, řekne mu, že Chloe se pokusí ho poslat zpět do Pekla. Amenadiel učiní Lindě vzhledem k jejich jistý návrh. Lucifer se snaží s Chloe něco vytáhnout a dát ij šanci mu říct pravdu.

sk
8.5.2019
50 minut

Lucifer s Chloe zjistí, že vraždu, kterou vyšetřují, zinscenoval otec Kinley, aby Lucifera odhalil. Chloe ho zatkne a řekne mu, že není připravená akceptovat, že Lucifer je čisté zlo. Lucifer se rozhodne stáhnout a nebýt poblíž Chloe. Otec Kinley je exkomunikován a na scéně se objevuje Eve.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Ach jo, zrada, nedůvěra, snaha poštvat Chloe proti Lucimu… ano, hodí se to k tématu, ale je to zároveň tak strašně ohrané téma :/ jako jo, pro většinu je to asi napínavější, akčnější a já nevím co dalšího, nicméně pro mě je to spíš frustrující. Co se na tom proboha lidem tak líbí? Jinak jak jsem se dívala Luciferovi do tváře, když mluvil s Chloe, proběhlo mi hlavou, že on je tak neskutečně bezelstný <3 a chudák Dan má asi trauma, proto se chová jak se chová. A Linda mě hodně naštvala, že by chtěla Amanadiela vynechat ze společné péče o dítě – to si dělá srandu, ne? Možná jen Netflix neví, jak naložit s tím, jak se k oběma Maze chovala, čekala bych od ní mega pořádnou omluvu a nějaké pokání, ale asi to nechají vyhnít.

11.2.2022 | 14:38:31
Remi91

Samozřejmě, že si dá appletini, však touží po tom zakázaném, už chyběl jenom hadík. Jinak Chloe konečně ukázala nějaké uvěřitelné emoce, ale přestože se tato řada snaží více, ten děj je pořád hrozně suchý.

17.6.2021 | 13:29:18
Jiri007

Dobry dil, musim řict že otec Kinley to měl fakt dobře naplanovane ale naštěsti Lucifer byl chytřejši a Chloe byla dobra jak přišla zatknout duchovniho přimo v kostele ale pochybuji že Kinley se vzda a Maze s Danem neměli jak si to šli vyřidit a Amenadiel byl dobry jak požadal Lindu o ruku a ona ho odmitla a ten konec byl fakt zajimavy kdo vi co je zač ta nova holka a to jak si Chloe s Luciferem upřimně promluvila tak to bylo zajimave.

redaktor
14.10.2020 | 22:06:17
Milano33

Vzťah medzi Lucim a Chloe nie je už taký, akým býval. Všetko to je až príliš komplikované a je ťažké sa vyrovnať s určitým skutočnostiami. Nepáčilo sa mi, že Chloe klamala a pokúsila sa zradiť Lucifera, ale tiež sa to dá pochopiť. Popravde som nečakal, že je až tak vystrašená kvôli faktu, že je skutočným diablom. Konečne sa Daniel naplno odviazal. Spolupráca medzi ním a Maze bola úžasná. A Mazeine načasovanie bolo naprosto k popukaniu. Epický súboj som si naplno užil. Aj Maze s Trixie boli skvelé. Amenadielovu snahu obdivujem a som rád, s akou zodpovednosťou prijíma budúce rodičovstvo. Snáď mu to s Lindou vyjde. A ten koniec bol veľmi zaujímavý, takže prvá Luciferova láska Eve. Teším sa na ňu.

1.9.2020 | 22:47:30
CoRnDuCK

Masakr. A Eva a 'Apple'tini :D

27.8.2019 | 23:11:46
Kothy

Dost dojemne.

15.5.2019 | 23:35:40
Kathepsin

Appletini pobavilo :D jinak další parádní díl, má to grády a rukopis Netflixu byl tentokrát vidět ještě víc (Dan a Maze především) :)

14.5.2019 | 16:57:39
mar.st

Appletini pro Eve, jak jinak <3

14.5.2019 | 12:43:39
wrong

Maze má úžasné vlasy :-) a ten dej tiež nie je zlý :-)

10.5.2019 | 21:51:05
captain

Dan a Maze, Amanadiel a Linda, no teda?! Lucy a Chloe to mají krásně zamotané… No a ten závěr?!

10.5.2019 | 11:34:59
1

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama