Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

S07E12: Lost Horizon

S07E12: Lost Horizon

Smutní Mad Meni…

sk
3.5.2015
1 790 000
49 minut

Přesídlení do McCann Erickson neprobíhá pro většinu aktérů zrovna hladce. Zatímco Don má problém zvyknout si na pravidelnou docházku, způsob práce i nové prostředí, Joan se nepohodne s novým kolegou kvůli zakázce. Prostory Sterling Cooper & Partners se vyklízejí, ale Peggy zde zůstává a čeká, až jí zařídí novou kancelář. I Roger má problém nadobro opustit svou milovanou firmu.

Scénář: Matthew Weiner, Semi Chellas
Režie: Phil Abraham
Hostující herci: Bruce Greenwood

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
InReverse

jak tohle dopadne…

5.5.2015 | 11:27:09
KevSpa

Ach… a ten David Bowie na závěr.

webmaster, korektor
4.5.2015 | 9:32:11

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama