Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Postavy

Postavy

 • Don Draper

  Don Draper

  Kreativní ředitel firmy Sterling Cooper, který musí každý den dohlížet na tým textařů a grafiků a vymýšlet reklamy, ty ovšem mnohdy zákazníci nedocení.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Peggy Olson

  Peggy Olson

  Peggy nastoupila do Sterling Cooper jako nová sekretářka. Jen co se ale ve firmě trochu rozkoukala, začala pomrkávat po textařské pozici. Prorazit v mužském světě je ovšem pro Peggy pořádná dřina.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Roger Sterling

  Roger Sterling

  Jeden z vlastníků firmy má unikátní schopnost jednání s lidmi. V práci se zrovna nepředře, zato jako společník na večeřích s klienty je nenahraditelný.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Joan Holloway

  Joan Holloway

  Joan je stmelujícím prvkem ve firmě. Coby hlavní asistentka, která má na povel chod administrativy, dokáže s osobitým stylem vyřešit takřka každý problém. Je také objektem zájmu mnoha mužů.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Bertram Cooper

  Bertram Cooper

  Zakládající majitel reklamní agentury Sterling Cooper. Vášnivý sběratel japonského umění, vždy skvěle oblečen, nikdy bez motýlku.

  Sezóny 7
  2007 - 2014
 • Betty Draper

  Betty Draper

  Vztah Dona s jeho ženou Betty je jedním z důležitých motivů seriálu. Betty představuje typickou znuděnou paničku, která má vše, nač si vzpomene, ale přesto není šťastná.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Pete Campbell

  Pete Campbell

  Pete pracuje ve firmě jako vedoucí zakázek. Je to kariérista, kterého však kvůli jeho chování nemají kolegové příliš v lásce.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
 • Megan Draper

  Megan Draper

  Druhá žena Dona Drapera, modelka a herečka.

  Sezóny 4
  2010 - 2015
 • Lane Pryce

  Lane Pryce

  Lance Pryce přišel do Sterling Cooper jako finanční ředitel v roce 1963. Předtím sloužil ve druhé světové válce a pracoval u Putnam Powell and Lowe, kde měl na starosti slučování a přebírání firem. Lance si život ve Státech užívá, ale má problém se přizpůsobit novým zvykům.

  Sezóny 3
  2009 - 2012
 • Sally Draper

  Sally Draper

  Dcera Dona a Betty, nejstarší ze tří sourozenců. Roztomilá, tvrdohlavá, prostořeká a vychytralá – to je prostě Sally.

  Sezóny 7
  2007 - 2015
1

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás