Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Bylo ohlášeno datum premiéry 6. řady

Bylo ohlášeno datum premiéry 6. řady

Čekali jsme dlouho, ale konečně už víme, kdy se vrátí naše oblíbená reklamní agentura zpět. Navíc jsme se dozvěděli i nějaké ty novinky týkající se 6. série.

0 0
24.1.2013

Několika cenami ověnčený a kritiky do nebes vychvalovaný seriál Mad Men stanice AMC, která má mimochodem naprosto výstižný slogan „Story Matters Here“, se vrací na televizní obrazovky. Všichni jsme věděli, že se 6. série chystá, už jenom díky fotkám z natáčení, které můžete najít i u nás, konkrétně ZDE. Ale datum, které bychom si mohli zaškrknout v kalendáři jako den D, jsme dosud neznali. Včera ovšem byla premiéra oficiálně stanovena na 7. dubna 2013.

Charlie Collier, prezident a generální manažer stanice AMC, prozradil, že jsou nesmírně hrdí, že tak unikátní seriál, jakým Mad Men je, má domov na jejich stanici a označil jej jako jednoho z jejich nejsilnějších tahounů. Celé jeho povídání začalo být ovšem mnohem zajímavější ve chvíli, kdy řekl, že se nemůžou dočkat, až se 6. série bude vysílat a nenapadá jej lepší způsob, jak ji začít, než speciálním dvoudílem. Se stejnou situací jsme se mohli setkat již u 5. série, ale každého fanouška zrovna v tomto případě potěší, že se historie opakuje.

Další zajímavostí je, že Jon Hamm, herecký představitel Dona Drapera, bude zároveň režírovat třetí díl. Na postu režiséra nebude poprvé. Už minulý rok si natočil jeden díl z 5. série a shodou okolností byla také třetí, konkrétně se jednalo o epizodu Tea Leaves.

Nyní už nezbývá, než čekat, co na nás tvůrce seriálu Matthew Weiner a jeho parta chystají. Jisté je jedno… máme se nač těšit.

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama