Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Bylo ohlášeno datum premiéry 6. řady

Bylo ohlášeno datum premiéry 6. řady

Bylo ohlášeno datum premiéry 6. řady

Čekali jsme dlouho, ale konečně už víme, kdy se vrátí naše oblíbená reklamní agentura zpět. Navíc jsme se dozvěděli i nějaké ty novinky týkající se 6. série.

0 0
24.1.2013

Několika cenami ověnčený a kritiky do nebes vychvalovaný seriál Mad Men stanice AMC, která má mimochodem naprosto výstižný slogan „Story Matters Here“, se vrací na televizní obrazovky. Všichni jsme věděli, že se 6. série chystá, už jenom díky fotkám z natáčení, které můžete najít i u nás, konkrétně ZDE. Ale datum, které bychom si mohli zaškrknout v kalendáři jako den D, jsme dosud neznali. Včera ovšem byla premiéra oficiálně stanovena na 7. dubna 2013.

Charlie Collier, prezident a generální manažer stanice AMC, prozradil, že jsou nesmírně hrdí, že tak unikátní seriál, jakým Mad Men je, má domov na jejich stanici a označil jej jako jednoho z jejich nejsilnějších tahounů. Celé jeho povídání začalo být ovšem mnohem zajímavější ve chvíli, kdy řekl, že se nemůžou dočkat, až se 6. série bude vysílat a nenapadá jej lepší způsob, jak ji začít, než speciálním dvoudílem. Se stejnou situací jsme se mohli setkat již u 5. série, ale každého fanouška zrovna v tomto případě potěší, že se historie opakuje.


Další zajímavostí je, že Jon Hamm, herecký představitel Dona Drapera, bude zároveň režírovat třetí díl. Na postu režiséra nebude poprvé. Už minulý rok si natočil jeden díl z 5. série a shodou okolností byla také třetí, konkrétně se jednalo o epizodu Tea Leaves.

Nyní už nezbývá, než čekat, co na nás tvůrce seriálu Matthew Weiner a jeho parta chystají. Jisté je jedno… máme se nač těšit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás