Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Dvouhodinová premiéra 5. řady Mad Men již 25. března!

Dvouhodinová premiéra 5. řady Mad Men již 25. března!

Dvouhodinová premiéra 5. řady Mad Men již 25. března!

Sice jsme to už nějaký ten pátek věděli, ale nyní je to oficiální. Kabelová stanice AMC potvrdila, že premiéra dlouho očekávané páté řady bude 25. března a seriál odstartuje rovnou dvouhodinovým dí­lem.

0 0
15.1.2012

Poslední díl 4. série byl vysílán 17. října 2010. Následující řada ovšem nešla do vysílání loni v létě, jak se čekalo, a to kvůli nedořešené smlouvě mezi AMC a tvůrcem seriálu Matthewem Weinerem. Nakonec ke spokojenosti všech k dohodě došlo, Weiner podepsal smlouvu na další tři roky… a mohlo se začít natáčet.

Scenář k dvouhodinové premiérové epizodě nové řady napsal sám Matthew Weiner, režii měla na starost Jennifer Getzinger, která má dosud na kontě pět dílů Mad Men, a to včetně jedné z nejlepších epizod (nejen) čtvrté série The Suitcase (4×07). Určitě se tedy máme nač těšit.


Následující (již klasicky hodinová) epizoda nás pak čeká 1. dubna. Půjde o režijní debut Jona Hamma, hereckého představitele Dona Drapera.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás