Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Dvouhodinová premiéra 5. řady Mad Men již 25. března!

Dvouhodinová premiéra 5. řady Mad Men již 25. března!

Sice jsme to už nějaký ten pátek věděli, ale nyní je to oficiální. Kabelová stanice AMC potvrdila, že premiéra dlouho očekávané páté řady bude 25. března a seriál odstartuje rovnou dvouhodinovým dí­lem.

0 0
15.1.2012

Poslední díl 4. série byl vysílán 17. října 2010. Následující řada ovšem nešla do vysílání loni v létě, jak se čekalo, a to kvůli nedořešené smlouvě mezi AMC a tvůrcem seriálu Matthewem Weinerem. Nakonec ke spokojenosti všech k dohodě došlo, Weiner podepsal smlouvu na další tři roky… a mohlo se začít natáčet.

Scenář k dvouhodinové premiérové epizodě nové řady napsal sám Matthew Weiner, režii měla na starost Jennifer Getzinger, která má dosud na kontě pět dílů Mad Men, a to včetně jedné z nejlepších epizod (nejen) čtvrté série The Suitcase (4×07). Určitě se tedy máme nač těšit.

Následující (již klasicky hodinová) epizoda nás pak čeká 1. dubna. Půjde o režijní debut Jona Hamma, hereckého představitele Dona Drapera.

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama