Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Fanoušci Mad Men se konečně dočkali a jeden z nejlepších seriálů posledních let má na Edně svůj web.

0 0
11.1.2012

Seriál kabelové stanice AMC, který už čtyři roky ovládá udílení cen Emmy, asi netřeba více představovat, vše podstatné najdete v sekci O seriálu. Po delší pauze, která trvala od října 2010, se můžeme těšit na první díl 5. série již 25. března.

Titulky k seriálu překládá mushik, kterému patří velké díky, protože zpětně dopřeložil i první díly, které u nás neměly kvalitní překlad. K jeho kompletnímu překladu už chybí jen 4. a 5. epizoda první série. K těmto dílům se titulky objeví zde na webu co nejdříve. Další velké díky patří Hurleymu za stylový design stránek.

Web ještě není kompletní, obsahy epizod, popisy postav a další rubriky budou postupně doplňovány.

Doufám, že se vám bude na webu líbit. Jakékoli připomínky vítám a zvu vás také na zdejší forum, kde můžete vesele o seriálu diskutovat. :-)

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama