Manhattan Další fotografie z lokací ze Santa Fe

Další fotografie z lokací ze Santa Fe

Další fotografie z lokací ze Santa Fe

Na sociálních sítích se dnes objevily další fotky z víkendové akce z Kopce a my vám je přinášíme v článku. O víkendu bylo také natočeno pár zajímavých rozhovorů, z nichž některé budou zveřejňovány spolu s novými epizodami na podzim.


2 0
20.7.2015

The stars of #manhattan find me incredibly compelling. You know Rachel Brosnahan from „House Of Cards“ and Ashley Zukerman plays her husband. Several folks here think that „Manhattan“ is on the „Breaking Bad“ trek.....where audiences are slow to discover the series but become incredibly passionate about it once they do.

Fotka zveĹ™ejnÄ›ná uĹľivatelem Sam Rubin (@samontv), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–07–19T18:28:31+0­0:00“>ÄŚec 19, 2015 v 11:28 PDT</time>

Army HQ on #Manhattan set. @manhattanwgna</a></p>

Fotka zveĹ™ejnÄ›ná uĹľivatelem @showpatrol, <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–07–19T19:01:15+0­0:00“>ÄŚec 19, 2015 v 12:01 PDT</time>

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Manhattan a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás