Masters of Sex Judy Greer a Rob Benedict dalšími posilami třetí série

Judy Greer a Rob Benedict dalšími posilami třetí série

Judy Greer a Rob Benedict dalšími posilami třetí série

Zajímavých hostujících herců v Masters of Sex se letos objeví slušná řádka, ale pro tvůrce to nejspíš stále není dost. Oznámen byl totiž příchod dalších dvou herců.


5 0
6.8.2015

Na Judy Greer (Married, Ant-Man, Archer) se můžeme těšit v předposlední epizodě třetí série. Zahraje si Alice Loganovou, manželku nového sponzora a obchodníka s vůněmi Dana Logana (kterého ztvárňuje Josh Charles). Alice se právě léčí ze své závislosti na alkoholu a život po boku muže se zálibou v krásných ženách rozhodně nemá jednoduchý. Ve třetí sérii ji uvidíme během večeře s Billem a Virginií, které se účastní se svým manželem a při níž vyjdou najevo některá nelichotivá tajemství jejich životů.


Další hereckou posilou je Rob Benedict (Supernatural), který se objeví hned v několika epizodách třetí série. Ztvární postavu Jonathana Lernera, jenž začne na klinice Billa a Virginie pracovat po boku Bartona Scullyho jako laborant obsluhující ultrazvuk. Rob Benedict se tu mimochodem znovu setká s Lizzy Caplan, se kterou si zahrál v krátkém filmu The Sidekick, k němuž napsal i scénář.

Kromě toho bylo oznámeno, že Ben Koldyke (Back in the Game) se v této řadě bude objevovat pravidelně. Poprvé jsme ho mohli vidět ve třetí epizodě v roli souseda Mastersových Paula, bývalého hráče amerického fotbalu. Libby se spřátelila s jeho ženou Joy, která jí prozradila, že chce svého muže opustit. K tomu ovšem nedošlo kvůli jejímu náhlému závažnému onemocnění. Paul pracuje jako učitel a trenér. Zajímavostí je, že sám herec byl dříve učitelem angličtiny a trenérem amerického fotbalu na střední škole, než se rozhodl pro hereckou kariéru.

Diskuze /1

Lucifrid

Jé, Rob Benedict :)

webmaster
6.8.2015 | 20:12:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás