Masters of Sex Ve čtvrté řadě se objeví další čtyři herci

Ve čtvrté řadě se objeví další čtyři herci

Ve čtvrté řadě se objeví další čtyři herci

Počet nových postav pro čtvrtou sérii nám neustále narůstá. Oznámen byl příchod dalších čtyř herců, kteří se připojí k už tak dost početnému ansámblu.


4 0
20.8.2016

Už jsme vám představili trojici nových hereček i další čtyři herecké přírůstky, ale tím to zdaleka neskončilo. Hned čtyři noví herci totiž míří do Masters of Sex. Kteří to jsou a koho si ve čtvrté řadě zahrají?

Rondi Reed a Camryn Manheim, Foto: CBS


Rondi Reed (Mike & Molly) ztvární matku Helen (Sarah Silverman), která se i s manželem rozhodne navštívit dceru. A jelikož o její sexuální orientaci dosud neměla nejmenší tušení, čeká ji jedno pořádně velké překvapení. Camryn Manheim (The Practice, Ghost Whisperer, Person of Interest, Extant) si zahraje Jade, guru hnutí new age, která vede přednášky o vztazích pro svobodné. Zatím je plánováno, že se objeví pouze v jedné epizodě. Je tu ale možnost, že ji nakonec uvidíme ve více dílech, protože čtvrtá řada se stále natáčí.

Corey Reynolds a Kelli O’Hara, Foto: TNT, NBC

K nováčkům se přidává také Corey Reynolds (The Closer, Murder in the First), který si zahraje manžela Louise, jedné z nových postav. Tu ztvárňuje Niecy Nash, jež si po Reynoldsově boku zahrála už v seriálu Getting On. A aby těch nově příchozích herců nebylo málo, v několika epizodách se objeví i broadwayská herečka Kelli O’Hara. Těšit se na ni můžeme v roli dávné lásky Billa Masterse jménem Dody. Díky ní se tedy konečně dozvíme více o Billově minulosti a hlavně problémech ve vztazích, které ovlivnily jeho milostný i profesní život.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás