Masters of Sex Bob Drag

Bob Drag

Bob Drag

Zástupce nakladatelství Little Brown.

Sezóny 2
2015 - 2016


S Bobem jsme se setkali již ve třetí sérii v souvislosti s vydáním knih dua Masters a Johnsonová. Bob pracuje pro nakladatelství Little Brown, které mělo tolik odvahy a prozíravosti, že se rozhodlo vydat Lidskou sexuální aktivitu.

Ve čtvrté sérii se Bob stane nejenom zástupcem nakladatelství, ale také pacientem na klinice Billa a Virginie, protože má potíže se sexem se svou snoubenkou. Zdá se však, že jeho impotence pramení z něčeho, s čím si ani slavné duo nedokáže tak úplně poradit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás