Masters of Sex (Mystérium sexu) Guy

Guy

Guy

Nová výpomoc na klinice Masterse a Johnsonové.

Sezóny 1
2016 - 2016

Betty Guye, který ovšem trvá na tom, aby se jeho jméno vyslovovalo po francouzsku, potkala na večírku u Nancy a Arta. Okamžitě prokoukla, že kope za stejný tým jako ona, a tak se rychle spřátelili.

Guy, kterého propustili z armády, protože se zjistilo, že je homosexuál, sice unikl hrůzám války ve Vietnamu, doma se však setkal s nepochopením a zůstal prakticky bez práce a střechy nad hlavou. Naděje mu svitla právě když potkal Betty, protože ta mu sehnala práci na klinice. Jakmile zjistil, čemu se klinika věnuje a jaké tam panuje klima, okamžitě se cítil jako ryba ve vodě a do práce se vrhl po hlavě.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás