Masters of Sex (Mystérium sexu) Nancy Leveau

Nancy Leveau

Nancy Leveau

Nová partnerka pro Billa.

Sezóny 1
2016 - 2016

Když se po dramatickém odjezdu ze St. Louis Virginia rozhodne vrátit, trvá na tom, že s Billem nadále nebudou pracovat společně, ale že si oba seženou nové partnery, se kterými se budou věnovat pacientům. Bill se na doporučení Bartona rozhodne pro Nancy.

Nancy je velmi ambiciózní žena, která ví, co v životě chce. V tom osobním i pracovním. Právě její dravost a schopnosti ale iritují Virginii, která na Nancy žárlí a chtě nechtě ji bere jako konkurenci. Nancy, která Virginii ze začátku brala jako svého mentora a obdivovala ji, je jejím postojem postupně znechucena, a vztah obou dam se nevyvíjí zrovna ideálně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Mrška jedna.

webmaster
29.11.2016 | 11:08:59

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás