Masters of Sex (Mystérium sexu) Nora Everett

Nora Everett

Nora Everett

Nadšená dobrovolnice.

Sezóny 1
2015 - 2015

Nora je dcerou Billových sousedů, kteří byli známí tím, že jsou přísně věřící. Proto Billa poněkud zarazilo, že to je to zrovna ona, kdo se hlásí do jeho speciálního programu náhradnic. Libby je dokonce vyloženě proti tomu, aby ji Bill přijal. Nora je ale tak schopná a tak oddaná práci, že ji Bill nedokáže odmítnout. Není ale její zapálení přece jenom trochu podezřelé?

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
amaluna

Sakra – tak to ako zahrala… a ja že aké chúďatko to je. Za premyslenú špinavosť 20%, za premyslenú postavu 80%. Ale dúfam, že sa tam už neukáže.

12.6.2016 | 16:09:31

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás