Masters of Sex (Mystérium sexu)
94/100 - 105×

Masters of Sex(Mystérium sexu)

60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Austin Langham), Kevin Christy (Lester Linden), Beau Bridges (Barton Scully), Allison Janney (Margaret Scully), Heléne Yorke (Jane Martin), Sarah Silverman (Helen), Noah Robbins (Henry Johnson), Isabelle Fuhrman (Tessa Johnson), Jocko Sims (Robert Franklin), Josh Charles (Dan Logan), Jaeden Lieberher (Johnny Masters)

Nora Everett

Nora Everett

Nadšená dobrovolnice.

Sezóny 1
2015 - 2015

Nora je dcerou Billových sousedů, kteří byli známí tím, že jsou přísně věřící. Proto Billa poněkud zarazilo, že to je to zrovna ona, kdo se hlásí do jeho speciálního programu náhradnic. Libby je dokonce vyloženě proti tomu, aby ji Bill přijal. Nora je ale tak schopná a tak oddaná práci, že ji Bill nedokáže odmítnout. Není ale její zapálení přece jenom trochu podezřelé?

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
amaluna

Sakra – tak to ako zahrala… a ja že aké chúďatko to je. Za premyslenú špinavosť 20%, za premyslenú postavu 80%. Ale dúfam, že sa tam už neukáže.

12.6.2016 | 16:09:31

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama