Masters of Sex První ukázka z epizody Through a Glass, Darkly

První ukázka z epizody Through a Glass, Darkly

První ukázka z epizody Through a Glass, Darkly

Výzkum vůní sice skončil, ale kvůli Billovi je nutné předstírat, že pokračuje. Danovi se to sice moc nezamlouvá, ale Virginia je kvůli utajení jejich vztahu ochotná udělat takřka cokoli.

4 1
10.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

SaDiablo

Hlavně ať z toho neudělají telenovelu… Protože přesně k tomu to začíná směřovat, nerada bych, aby se všechno začalo točit jenom kolem Virginie a s kým se zrovna rozhodne spát, no hlavně proboha aby se Bill nedozvěděl o tom, že je tady s tím, a aby se tady ten nedozvěděl, že spala s Billem, a proč vlastně, protože Bill měl potřebu a Bill ji miluje, ale ona je teď nejspíš zamilovaná do tady toho, a do toho její dcera, která si celou dobu myslí, že to táhne s Billem, ale přitom to byl právě tenhle parfumář, s kým to začala táhnout, když do prádla schovala toho motýlka, a jak se vůbec dokáže do toho všeho starat o xměsíční dítě, který má michodem s úplně někým jiným, ale — srsly? Dokážu ocenit dobře vystavěný příběh a právě proto se bojím.

#2 KevSpa
10.9.2015 | 22:54:59
KevSpa

#1 SaDiablo: Myslím, že s příjezdem Danovy manželky se to všechno hezky vyřeší. :D
Jinak, aniž bych se chtěla Virginie zastávat, tak to stejně všechno zpackala ta její blbá matka, když jí řekla, že Bill je jen krůček od toho, aby si ji vzal. Vzhledem k tomu, že na začátku série slíbila Libby, že jí nezničí rodinu, tak se podle mě rozhodla začít děvkařit, aby náhodou Billa nenapadlo se rozvést. Vím, že je to podivná logika a stejně asi všichni víme, jak nakonec ve skutečnosti dopadli, ale tak dramatizace musí být. :D

webmaster
11.9.2015 | 0:39:34
reindeer

Přesně tak, předpokládám, že se „Dan Logan stuff“ vyřeší v s03e11… ať tak, nebo tak, protože jaký jiný cliffhanger by si mohli tvůrci přát než Virginiin (dočasný) odchod z kliniky za Danem a „rozchod“ s Billem… jsem každopádně zvědav na finále.

11.9.2015 | 22:58:44
Erzebeth

Tak telenovela z toho neproběhla… ale moc mě tento díl bavil, seriál tím posunul o obrovský krok dál a je to jen dobře, že se to nenatahuje… Libby to moc přeju, bylo úžasné na ní koukat, jak je šťastná ať už při představení dětí, nebo poté co nemohl vstát… Jsem za ní ráda, ta ženská si to sakramensky zaslouží…

15.9.2015 | 22:02:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás