Masters of Sex (Mystérium sexu) Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Zatímco s napětím očekáváme, až se stanice Showtime vyjádří k tomu, zda se dočkáme další řady Masters of Sex, můžete se pobavit u sestřihu zábavných nepovedených scén ze všech čtyř dosavadních sérií.

5 0
21.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Kamylko

Heh, takto to vyznelo akoby to bol nejaky komedialny serial :). Inak k tomu predlzeniu, fakt som si myslel, ze som na nejakom cz/sk serialovom portale cital nieco ohladom toho, ze serial bol predlzeny pre dalsiu seriu, ale podla toho co pisete, tak sa mi to asi fakt len snivalo, alebo neviem :D

#2 KevSpa
21.11.2016 | 15:35:33
KevSpa

#1 Kamylko: To nevím, kde jsi to četl, ale skutečně je to tak, že Showtime se teprve rozhoduje, zda bude pokračovat, nebo ne. :)

webmaster
21.11.2016 | 15:38:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás