Masters of Sex Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Vtipné vystřižené scény z Masters of Sex

Zatímco s napětím očekáváme, až se stanice Showtime vyjádří k tomu, zda se dočkáme další řady Masters of Sex, můžete se pobavit u sestřihu zábavných nepovedených scén ze všech čtyř dosavadních sérií.

5 0
21.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Kamylko

Heh, takto to vyznelo akoby to bol nejaky komedialny serial :). Inak k tomu predlzeniu, fakt som si myslel, ze som na nejakom cz/sk serialovom portale cital nieco ohladom toho, ze serial bol predlzeny pre dalsiu seriu, ale podla toho co pisete, tak sa mi to asi fakt len snivalo, alebo neviem :D

#2 KevSpa
21.11.2016 | 15:35:33
KevSpa

#1 Kamylko: To nevím, kde jsi to četl, ale skutečně je to tak, že Showtime se teprve rozhoduje, zda bude pokračovat, nebo ne. :)

webmaster
21.11.2016 | 15:38:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás