Nancy Drew S02E06: The Riddle of the Broken Doll

S02E06: The Riddle of the Broken Doll

S02E06: The Riddle of the Broken Doll

Nancy a Drew tým se dozvěděli, že mají před sebou novou bitvu. Mezitím Georgino podivné chování zanechává Nicka neklidným. Mezitím Carson dává Nancy nabídku, kterou nemůže odmítnout.

cz sk
25.2.2021
530 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Nancy bude vykonavat prospěšne prace zrovna v marnici kde se to těly jen hemži a nemělo chybu jak se ji ta mrtvola zjevila u ni doma a potom ještě jak tam přišel Connor a to jak ho chtěl odvezt zpatky tak nemělo chybu jak se ta mrtvola najednou probrala k životu ale musim řict že to přijal celkem dobře a taky to vysvětleni Timurovi nemělo chybu jinak to jak ji Carson nabidl aby pro něj pracovala tak to bylo fakt perfektni jak si řekla svoje podminky a taky jsem zvědav jak to bude mit George když je mimo a taky když vidi Odette.

15.3.2021 | 23:01:27

Nancy Drew
91/100 - 13×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Stav překladu

Epizoda S03E12: The Witch Tree Symbol

cz30%

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka