Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 4x07 The Snow Queen

Rekapitulace epizody 4x07 The Snow Queen

Rekapitulace epizody 4x07 The Snow Queen

V epizodě The Snow Queen se Emmina magie dostala mimo kontrolu a v minulosti jsme se dozvěděli o původu Sněhové královny. Více v následující rekapitulaci.


3 0
20.11.2014Chyťte Sněhovou královnu!

Emma měla dostat na starost malého Neala, a proto jej šla vyzvednout na setkání nových maminek, kam patřila i Mary Margaret, neboť Emmu tak úplně nepočítá. Emma se rozrušila a svou magií rozsvítila láhev s mlékem. A jak bylo patrné, Mary Margaret pocítila strach, svěřit jí Neala do rukou.

K tomu nakonec ani nedošlo, neboť ji zavolal David, že pravděpodobně našli Sněhovou královnu ukrytou ve věži s hodinami. Emma, Elsa, David a Hook tam tedy vpadli a Emma královnu pomocí kouzelné svíčky spoutala.Mimo kontrolu

Zatímco Hook, Elsa, David a Belle prozkoumávali zrcadlo ve věži a zjistili, že je falešné, Sněhová královna zmrazila vchod na stanici šerifa, aby si mohla s Emmou promluvit nerušena. Královna Emmě připomínala, že si jsou podobné víc než si sama připouští, a že její rodina se jí bojí a nestojí o ni. Emma nakonec ,,vybouchla'' a udělala svou magií ve zdi díru – její schopnosti se dostali mimo kontrolu. A královna zmizela pryč.

Když ostatní přivedli Golda, aby je dostal dovnitř, byla již Emma venku a náhodou lehce zranila Davida. A když Mary Margaret Emmu okřikla, Emma utekla pryč.

V epizodě jsme také viděli pár scén s Robinem a Reginou. Robin se snažil bojovat se svými city, aby mohl pomoct své ženě. Nakonec to však nevydržel a s Reginou se políbili.

Menší prostor zde dostal i Will, když v Babiččině bistru hovořil s Robinem. Ten jeho přízvuk je prostě nejlepší :D. A na konci uzavřela Sněhová královna konečne dohodu s Rampelníkem – on jí vrátí její stuhy, a ona mu poví, co ještě potřebuje na odporoštění se od dýky.
Tři princezny Arendellské

V dávné minulosti, v Arendellu, se jeden muž pokusil unést tři malé princezny. Nejstarší z nich, Ingrid, náhodou použila svou magii a své sestry zachránila. Své pouto, že budou vždy po boku Ingrid stát, ,,zpečetily'' třemi stuhami, které budou pořád nosit.

O několik let později, chtěly Helga a Gerda pomoct Ingrid s ovládáním magie, a společně se vydaly za Rampelníkem. Ten výměnou za jejich stuhy, dal Ingrid rukavice a pro jistotu i zlatou urnu, která by ji v připadě nejvyšší nouze dokázala uvěznit, aby nikomu neublížila.

Když pak po Ingrid vyjel vévoda z Kravákova, Helga se rozhodla, že s nimi ukončí diplomacii. Vévoda vyhrožoval, že se od něj všichni dozví, o schopnostech, které má Ingrid, a Ingrid zasáhla. Bohužel, vévoda strčil do cesty Helgu a utekl. Helga v okamžiku zmrzla a rozpadla se na kusy. A když Gerda spatřila, co Ingrid udělala, hned ji zavřele do urny, aniž by si ji pořádně vyslechla. Pabbiho pak požádala, aby vymazal jakékoliv zmínky o jejích sestrách.Hodnocení epizody: 70%

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy