Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 418×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Jiminy Cricket

Jiminy Cricket

Mluvící cvrček, který se ve své nové podobě snaží odčinit své zlé skutky. Ve Storybrooku je známý jako Archie Hopper.

Sezóny 7
2011 - 2018

Poddat se temné stránce nikdy nic nevyřeší.

  • Jiminy, Archie

Jiminy je mluvící cvrček, který byl dříve člověkem. Celý život okrádal lidi na rozkaz svých rodičů. Přál si stát se svobodným, aby už nemusel poslouchat své rodiče a neškodil tak lidem. Modrá víla mu pomohla, ale měla jen jednu podmínku, aby se staral o malého Gepetta, kterému Jiminyho nedopatřením přeměnil jeho rodiče pomocí Rampelníkova lektvaru v loutky.

S Gepettem se stali nerozluční přátelé a zůstali přáteli i ve Storybrooke, kde je Jiminy známý jako psycholog Archie Hopper. Ze začátku je jeho pacientem malý Henry, který věří, že příběhy z jeho pohádkové knihy jsou skutečné. Když někdo z přátel požádá o pomoc, vždy si s nimi rád promluví a pomůže jim. Je takovým svědomím Storybrooku.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Selenator_09

Celkem nudnej

8.7.2016 | 17:48:04
Dark-ex

Jéžiš, ten mi lezl krkem!

7.4.2014 | 21:32:58

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama