Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 416×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Pinocchio

Pinocchio

Oživlá loutka, kterou Geppetto vyřezal z kouzelného stromu.

Sezóny 4
2011 - 2017

Poté, co byl Geppettem vyřezán z kouzelného stromu, ožil. Geppetto jej vychoval jako vlastního syna. Jednoho dne oba skončili na moři, kde Pinocchio obětoval jedinou záchrannou vestu pro svého otce. Další den byli vyplaveni na břeh. Geppetto přežil, ale Pinocchio zemřel. Naštěstí zasáhla Modrá víla, která díky jeho oběti přeměnila Pinocchia na skutečného chlapce.

Před temnou kletbou Zlé královny Geppetto poslal Pinocchia skrz kouzelnou skříň do našeho světa, aby se postaral o malou Emmu. Ve Storybrooku dospělý Pinocchio vystupuje jako August W. Booth.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rebeka89

August je tak libovej týpek!!!!!

2.11.2016 | 16:01:17
Selenator_09

Jako August je lepší

8.7.2016 | 17:52:09

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama