Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) S05E03: Pissters!

S05E03: Pissters!

S05E03: Pissters!

Vězení je i nadále v rozkladu, vězeňkyně si ale uvědomují, že mají za rukojmí dozorce a mohou si tak stanovit požadavky. Jedinou snahou Taystee je, aby se nezapomnělo na to, co se stalo Poussey.

cz sk
9.6.2017
58 minut

Scénář: Rebecca Angelo & Lauren Schuker Blum
Režie: Phil Abraham

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

az na ty Cheetos to sestavily celkem dobre…

3.9.2020 | 17:17:34
Jiri007

¨Dobry dil, musim řict že Linda to umi fakt obkecat a ty požadavky co měli jako prvni měli trvat na amnestii a pak ostatni požadavky a to jak pronasledovali Kingovou to fakt nemělo chybu, kdo vi co ji udělaji.

17.6.2020 | 17:36:19

Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
93/100 - 212×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany 'Pennsatucky' Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina 'Red' Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne 'Crazy Eyes' Warren), Danielle Brooks (Tasha 'Taystee' Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie 'Big Boo' Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích