Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
92/100 - 222×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

S07E01: Beginning of the End

S07E01: Beginning of the End

Piper se dostala z vězení a snaží se zapadnout zpět do společnosti. Ve věznici probíhá boj o drogy, zavedené pořádky se mění, Alex však chce zůstat stranou. Taystee se vyrovnává s trestem na doživotí, který dostala za vraždu dozorce, kterou nespáchala.

cz sk
26.7.2019
56 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

to fakt nebyl dobry dil… nuda k uzoufani… snad jen vyfetovana Daya byla zajimava… a ukazka toho, ze clovek v podmince to v americe fakt nema lehky…

jake vysetrovani ?? segry se kuchly navzajem, tak jake vysetrovani??

7.9.2020 | 1:23:42
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito že Pipeřin otec ji nějak nepomuže, jinak musim řict že ta situace ve vězeni je fakt drsna jinak musim řict že jsem čekal že ve vězeni bude nějake větši vyšetřovani po smrti Carol.

redaktor
21.6.2020 | 23:50:05
arthurcz

Rozjezd dost o ničem, snad se to zlepší.

7.10.2019 | 9:15:05
Teatrisa

Rozjezd fajn. Uvidíme co bude dál (y) :)

6.8.2019 | 20:37:19
lea.m

Rozjezd dobrej

2.8.2019 | 23:28:58
gladiator992

Už teraz mi začína chýbať tento seriál.

27.7.2019 | 15:27:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama