Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) S07E04: How to Do Life

S07E04: How to Do Life

S07E04: How to Do Life

Piper začíná pracovat u svého otce a poznává, kolik omezení musí snášet na svobodě. Maritza s Blancou se setkávají s ostatními vězeňkyněmi, které v imigračním vězení vaří vězeňkyním jídlo. Nová ředitelka se snaží zavést vzdělávací programy.

cz sk
26.7.2019
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem rad že se Piper zmohla a vyčetla to otci, mohl by na ni byt ale trochu milejši, jinak je mi lito Maritzy a taky musim řict že to nemělo chybu s Caputem jak mluvil s nim mluvil Hopper a nevědomky ho uražel.

redaktor
22.6.2020 | 14:07:19

Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
93/100 - 199×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany 'Pennsatucky' Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina 'Red' Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne 'Crazy Eyes' Warren), Danielle Brooks (Tasha 'Taystee' Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie 'Big Boo' Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích