The Orville
88/100 - 154×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

S03E05: A Tale of Two Topas

S03E05: A Tale of Two Topas

Kelly pomáhá Topovi připravit se na přijímací zkoušku do Union Point, což způsobuje napětí s Moclany.

cz sk
1.7.2022
1 hodina 16 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Za mňa rozhodne top diel. Tak zložitá téma a tak elegantne podaná. Trošku to kazí to dramatizovanie na konci, no aj tak super. Śkoda, že vykopávky viac nesúviseli s témou.

31.7.2022 | 0:52:06
sonulle

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod. A miluji Isaaca a Claire. Kelly je úžasná a Klyden je konečně pryč

15.7.2022 | 15:31:25
Kothy

Zbytecne dlouhe…

11.7.2022 | 0:24:32
captain

Vykopávky a otázka změny pohlaví, Moclanové mají občas fakt divné tradice. Napřed udělali z holky kluka a teď to obrátili, a z kluka je zas holka. Přičemž uvnitř to byla zřejmě holka celou dobu. Epizoda v duchu TNG. Co by nato asi řekl filosof a kapitán Jean-Luc Picard?! Ps. Doufám, že toho otravného Bortusova partnera už neuvidíme…

8.7.2022 | 20:49:44
bumpak

Tak jsem asi jedinej, komu se to moc nelíbilo. Začalo to nadějně vykopávkama…ale potom už se řešila jen ta změna pohlaví a nárok na ni. Ono by to nevadilo, ale bylo toho moc a pořád dokola…za mě slabší díl…5 z 10*

7.7.2022 | 16:22:01
Gerges

Startrekovější než současný Star Trek. Tato epizoda se vypořádala s problémem genderové dysforie velmi elegantně. Provedení bylo realistické a uvěřitelnější, než jak např. s tématem nemotorně nakládal Star Trek Discovery. Scénáristicky, herecky a vůbec celkovou filozofií připomíná zlatou éru Star Treku (rozumějme, když ho měl pod taktovkou Rick Berman.) Další věc hudební stránka, která dosahuje filmových kvalit a perfektně nadzvedává děj. A diváka.

6.7.2022 | 23:10:49
bossbast1

Episoda bolo vážne zaujímavá. Spracovanie je tiež spravené, že sa da brať 2 spôsobmi aby oba tábory boli spokojné/naštvané. Gender disforia po už predošlej zmene pohlavia sa dá brať, že 1) Moclanska viera je zlá a majú nechať slobodne sa dieťa rozhodnúť, čo che byť, alebo 2) „lgbtq+“ indoktrinacia od mlada a ukážka toho, že osoba sa eventuálne chce vrátiť do toho, čo bola pôvodne, lebo biológia je biologia a je to zmena proti prírode.

2.7.2022 | 16:13:47
RagnarokCzD

Vzhledem k námětu epizody sem byl neskutečně překvapenej jak strašně mě to bavilo … takhle si představuju dobře zpracovaný téma.

1.7.2022 | 11:19:53
peta54

Super epizoda, bejt tohle v novém star treku tak už admin, který star trek spravuje, postnul nejmíň 10 hejtů jak je to špatně :)

1.7.2022 | 10:50:54
scorpio

Úžasná epizoda. Na jednu stranu je sice škoda že v této řadě poměrně razantně ubrali na komediálním faktoru, ale zato ho dokážou dodat s rozmyslem a i když se člověk zrovna nepopadá za břicho, tak jde vidět že se snaží humor dávkovat inteligentně a primárně řešit příběh, což je veliké plus. Tento vážnější přístup se jim daří zpracovat bravůrně a tato epizoda je dokonalým příkladem toho, jak dokážou pracovat s příběhem a kvalitně ho rozvíjet.

1.7.2022 | 1:47:45
1

Stav překladu

Epizoda S03E10: Future Unknown

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Orville

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama