The Orville Jessica Szohr se vrací na natáčení třetí řady

Jessica Szohr se vrací na natáčení třetí řady

Jessica Szohr se vrací na natáčení třetí řady

Herečka Jessica Szohr, která hraje v seriálu šéfku bezpečnosti Tallu, se na svých sociálních sítích pochlubila příspěvkem, kde ujišťuje fanoušky, že produkce třetí řady už je opět v plném proudu.

8 0
5.3.2021

Herečka Jessica Szohr, která hraje šéfku bezpečnosti Tallu KeyaliThe Orville, před dvěma dny dala na svůj Twitter příspěvek, ve kterém vyjádřila své nadšení z návratu na natáčení.

Nechám se zkontrolovat od Doc, abych se ujistila, že je Talla v bezpečí při letu do vesmíru! Těším se na návrat do života na place! Bude to jiné s mým novým malým partnerem při zločinu. Doufám, že moje holčička se mnou bude držet krok při učení textů… Talla má toho hodně co říct ve třetí řadě @theorville

Jessica se tedy jistě hodně těší na třetí řadu. Po představení její postavy v minulé sezóně to vypadá, že Talla teď bude mít mnohem více prostoru. A jak herečka sama žertovala, bude mít s sebou na place svoji čerstvě narozenou holčičku, aby jí pomohla s učením scénářů.

Třetí řada se původně začala natáčet v říjnu 2019, ale stejně jako mnoho jiných v té době byla produkce ukončena kvůli pandemii COVID-19. Sezóna se měla vrátit k produkci v prosinci 2020, ale nakonec ji znovu pozastavili v lednu 2021 kvůli nárůstu případů koronaviru. The Orville a další seriály se údajně vracely k produkci 18. ledna, takže zpoždění nebylo zase tak příliš dlouhé. Seriál má před sebou jistě dlouhou cestu k dokončení této řady, ale příspěvek Jessicy naznačuje, že věci se konečně začínají ubírat správným směrem. Doufejme, že třetí řada bude stát za to čekání.sezóna bude dobře čekat.

Foto: Fox

Už se těšíte na třetí řadu? Také vám přijde to čekání zdlouhavé?

Diskuze /1

percival2

Nemám ji rád, nahradila Halston Sage …

6.3.2021 | 6:28:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama

Narozeniny herců