Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) V Liverpoolu se otevírá bar inspirovaný Peaky Blinders

V Liverpoolu se otevírá bar inspirovaný Peaky Blinders

V Liverpoolu se otevírá bar inspirovaný Peaky Blinders

Jestli někdy v budoucnu pojedete do Liverpoolu, tak se nezapomeňte zastavit v baru Peaky Blinders, který se vás pokusí zlákat prostředím tohoto nebezpečného gangu a dokonce vám tam natočí Plzeň.

20 0
3.12.2017

Otevření tematického baru s prostým názvem Peaky Blinders se plánuje na 18. prosince 2017. Součástí podniku bude i ubytovací část. Ta by měla ctít atmosféru dvacátých let a přitom splňovat ty nejmodernější standardy. Na první pohled by se mohlo zdát vhodnější umístit takový podnik do Birminghamu, ve skutečnosti se ale celý pořad natáčí právě v Liverpoolu, a tak tento plán dává větší smysl.

Bar vzniká přestavbou pivovaru Cains a nachází se v tzv. městském Baltickém trojúhelíku, dříve zanedbané oblasti, která prochází celkovou revitalizací a snaží se tak přilákat zajímavé projekty. Se stále stoupající popularitou tohoto pořadu jde tedy rozhodně o dobrou volbu. Interiér podniku se bude držet stylu dvacátých let a měly by se v něm objevit přímé odkazy na seriál. Dobové tapety a nábytek nebo třeba viktoriánské lustry podtrhnou atmosféru celého místa.


V nabídce bude několik druhů piva, nejlepší vína a samozřejmě whisky. Budete moct ochutnat dokonce pivo s názvem Peaky Blinder, které se již nějakou dobu vyrábí v pivovaru Sadler's, a to v pěti různých variantách. Chybět nebudou ani koktejly s názvy jako „Graceino tajemství“ nebo „Rozezlený Arthur“. Toto ale není první podnik inspirovaný Peaky Blinders ve Velké Británii. Jeden takový už existuje v Southportu a je dílem stejného týmu. Tentokrát se ale plánují více rozšoupnout a nový bar v Liverpoolu by se měl rozkládat na dvou podlažích. Našince jistě potěší fakt, že provozovatelé za vrchol pivovarského umění považují naši Plzeň, takže ji každý večer najdete na výčepu.

Ještě donedávna byste kvůli šanci podívat se do podobného baru nemuseli jezdit až do Velké Británie. V pražských Vysočanech jste mohli navštívit The Garrison bar se shodnou nabídkou, který často pořádal vystoupení jazzových hudebníků. Bohužel se z nejasných důvodů musel přestěhovat do Jazzclubu U Staré paní a tím přišel o svůj název i koncept.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás