Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Anya Taylor-Joy posílí herecký ansámbl Peaky Blinders

Anya Taylor-Joy posílí herecký ansámbl Peaky Blinders

Anya Taylor-Joy posílí herecký ansámbl Peaky Blinders

Do Birminghamu zavítá nová žena. Jaká bude její role? Skončí, jako většina před ní, zase jen jako zářez na pažbě Thomase Shelbyho nebo půjde o nového obchodního rivala Shelby Company Ltd.?

8 0
12.10.2018

Anya Taylor-Joy je v současnosti velmi populární a vyhledávanou herečkou. Že jste o ní ještě neslyšeli? Možná proto, že se proslavila rolemi v hororových filmech, které vám třeba až tolik nesedí. Za své herecké výkony ve filmech Čarodějnice, Morgan a Rozpolecený si Anya ve svých pouhých dvaadvaceti letech odnesla již několik mezinárodních ocenění. Pro Peaky Blinders to tedy rozhodně nebude jen nová hezká tvářička, ale kvalitní posila celého týmu.

Nedávno jsme psali, že příchod nové ženské postavy se neočekává, což bylo vzápětí touto zprávou vyvráceno. Jako první se nabízí, že Anya bude Tommyho další milostnou avantýrou, avšak s přihlédnutím k věku i národnosti herečky (Anya je američanka) se vyrojily spekulace, že by mohla být spíše novou známostí Michaela, jenž se má postarat o bostnonskou pobočku Shelby Company Ltd. Tvůrci nám to nijak neulehčují a kromě přiložené fotografie bližší informace zatím neuveřejnili. Nechme se tedy překvapit, s čím přijdou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás