Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Správce facebookového profilu Peaky Blinders omylem vyzradil spoiler

Správce facebookového profilu Peaky Blinders omylem vyzradil spoiler

Správce facebookového profilu Peaky Blinders omylem vyzradil spoiler

Dokonce i při rutinní práci správce profilu na Facebooku se můžete pěkně zapotit. Osobě, která je zodpovědná za zveřejňování aktualit na oficiálním profilu seriálu, ujela ruka a omylem vyzradil podstatnou informaci o jedné z postav.

11 1
26.10.2018

Dnes byla na oficiálním facebookovém profilu seriálu Peaky Blinders zveřejněna fotografie Natashy O'Keeffe z natáčení páté řady se statusem: „Natasha O'Keeffe si v páté sérii zopakuje roli Lizzie Shelby“. Přestože správce stránky na svou chybu zareagoval téměř okamžitě a status u fotografie přepsal, fanoušci jsou všímaví a neuniklo jim, že Lizzie minimálně na konci čtvrté série jistojistě nebyla Shelby, což napovídá jediné, a to že se s ní Tommy oženil.

Toto odhalení zřejmě nebude pro většinu fanoušků příliš překvapivé, na druhou stranu Tommy až doposud bral Lizzie spíše jako povyražení, když to nikde jinde nešlo a skutečnost, že z toho vzešel další potomek Shelbyů byla spíše nechtěným následkem.


S ohledem na Tommyho nové angažmá v politice však dává smysl, že jako vážený člen městské rady bude kladen důraz, aby měl vzornou rodinu.

Status je sice již upraven, nicméně komentáře fanoušků jsou stále k vidění. Můžete si je přečíst na Facebooku po kliknutí na fotografii.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás