Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 395×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

Jessie Eden

Jessie Eden

Jessie je skutečnou historickou postavu, která byla ve své době velmi zapálenou komunistkou. Má na svědomí Velkou stávku dělnictva z roku 1926. Jessie na první pohled působí křehce a neškodně, ovšem ignorovat moc a vliv této ženy se rozhodně nevyplácí, na což brzy přijde i sám Tommy.

Sezóny 2
2017 -

Foto: BBC Two

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Průměr.

24.6.2022 | 23:36:33
S.T.A.L.K.E.R.

Snad to s tou komouškou dopadne špatně.

12.5.2019 | 21:06:11
SaDiablo

přála bych si, aby její skvělej příchod do seriálu nezkazil už zajetej stereotyp v pb, že z tommyho každá ženská postava, ať už sebevíc racionálně uvažující, musí být dřív či ještě dřív udělaná (jedinou výjimkou v tomto je lizzie). to by ještě bylo v pohodě, kdyby si po jedné noci nemyslela, že jsou snad ve vztahu (viz 406), když o něm ví jen to, co se dozvěděla od někoho jinýho, a vůbec ho nezná. u s5 doufám v to, že bude sebestředná, znovu ji víc uvidíme angažovat se v politických zájmech a bude proti pb nějakým způsobem komplotovat.

30.1.2019 | 21:53:30

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama