Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Jessie Eden

Jessie Eden

Jessie Eden

Jessie je skutečnou historickou postavu, která byla ve své době velmi zapálenou komunistkou. Má na svědomí Velkou stávku dělnictva z roku 1926. Jessie na první pohled působí křehce a neškodně, ovšem ignorovat moc a vliv této ženy se rozhodně nevyplácí, na což brzy přijde i sám Tommy.

Sezóny 2
2017 -

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Snad to s tou komouškou dopadne špatně.

12.5.2019 | 21:06:11
SaDiablo

přála bych si, aby její skvělej příchod do seriálu nezkazil už zajetej stereotyp v pb, že z tommyho každá ženská postava, ať už sebevíc racionálně uvažující, musí být dřív či ještě dřív udělaná (jedinou výjimkou v tomto je lizzie). to by ještě bylo v pohodě, kdyby si po jedné noci nemyslela, že jsou snad ve vztahu (viz 406), když o něm ví jen to, co se dozvěděla od někoho jinýho, a vůbec ho nezná. u s5 doufám v to, že bude sebestředná, znovu ji víc uvidíme angažovat se v politických zájmech a bude proti pb nějakým způsobem komplotovat.

30.1.2019 | 21:53:30

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás