Poldark S04E07: Episode 7

S04E07: Episode 7

S04E07: Episode 7

Demelza přijme Rossovu nabídku a společně s Enysovými jej doprovází do Londýna. Jejich vztah vzkvétá, dokud Demelza nepřiláká pozornost Monka Adderlyho, jehož činy přinutí Rosse, aby ho vyzval na duel. Demelza se ve světle těchto událostí vrací do Cornwallu. Morwenna mezitím konečně najde odvahu přijít za Drakem s vysvětlením. George Warleggan oslavuje těhotenství jeho ženy, ale jen do chvíle, než Geoffrey Charles pronese poznámku, která otevře staré rány.

cz sk
22.7.2018
5 920 000
59 minut

Foto: BBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
j.kalouskova

Musím říct, že tenhle díl byl opravdu dost překvapivý. Z počátku idylka, a pak… Ross se opravdu chová jak blb, ale i od Demelzy bych čekala, že se bude chovat trochu vyzráleji. V Cronwallu má vše pod palcem a v Londýně nedokázala odpálit jednoho idiota a co z toho vzešlo. No nic, jsem zvědavá na další díl, který vzhledem k tomu, že je poslední ze čtvrté série, rozehraje další dějství. Akorát si zas počkáme na pokračování. Nevíte na kdy je plánovaná pětka?

26.7.2018 | 22:52:21
luckaj

Mě dost štve Ross, vlastně od té doby, co podvedl Demelzu s Elizabeth. Vždycky se chvíli chová jako by ji miloval nade vše a pak se chová jako pitomec. Viz tento díl. Bože, ta jeho paličatost. Jako v některých věcech dobrá, ale tentokrát mě naštval. Jak s tím žárlením, tak s tím duelem. Myslím, že s ním má Demelza ještě svatou trpělivost, jiná by ho už praštila něčím hodně těžkým po hlavě. Ale jinak seriál super, těším se na každý díl.

23.7.2018 | 15:13:13
VictoriaF

A zdálo se, že na Londýn budou vzpomínat jako na nejšťastnější chvíle… Sice mě Demelza v poslední době unavuje, ale nakonec s adjektivem ,,your'' má pravdu a nějak ji opět chápu. Na George jsem byla naštvaná, že už to přehání, ale bohužel otravný puberťák Geoffrey mu dal staronový důvod. A neříkám, že hudba je nějak špatná, ale v minulých sériích byla emotivnější a uměla víc podtrhnout atmosféru. Dala bych 70%

23.7.2018 | 11:54:21

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás