Poldark S05E05: Episode 5

S05E05: Episode 5

S05E05: Episode 5

Ross se vrací do Londýna v naději, že se mu podaří dostat Neda a Kitty zpět do Hondurasu. Demelza se musí vypořádat s tím, že někdo padělá peníze. George pletichaří proti Rossovi a Nedu Despardovi. Morwenna nadále tajně navštěvuje Johna Conana.

cz sk
11.8.2019
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

No zacinam se bat, jak to s Rossem dopadne. Prala bych mu klid v dusi a zivot doma. Ale na to asi jen tak nedojde. Demelza je uzasna postava a Caroline stejne tak. V ryze muzske dobe zari. Jsou lepsi a lepsi.

redaktor
17.8.2019 | 22:06:50

Poldark
94/100 - 101×

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Hlídejte si nás