Poldark Bude pátá série poslední?

Bude pátá série poslední?

Bude pátá série poslední?

Po skončení čtvrté řady seriálu jsme již věděli, že se můžeme těšit na další díly už páté série. Bude to ale naposled, kdy se potkáme s Rossem Poldarkem a jeho známými?

7 0
27.8.2018

Potvrzení páté série

Eleanor Tomlinson, představitelka Demelzy, v následujícím twitterovém videu oznámila, že kromě natáčení filmu War of Worlds se bude brzy věnovat i své oblíbené činnosti, tedy pozorování moře z nádherných cornwallských útesů, což znamená, že se můžeme další rok těšit na pátou řadu seriálu Poldark.

O čem to bude?

Zatím nebylo oznámeno, kdy se můžeme na další sérii těšit, ale pravděpodobně se jí dočkáme v létě 2019. Dějově jsme nyní pokryli konec šesté knihy The Four Swans a celou sedmou knihu The Angry Tide. V poslední epizodě čtvrté série jsme se dostali do roku 1799.

Následovat by měla kniha osmá The Stranger from The Sea, která začíná v roce 1810. Dočkáme se tedy pravděpodobně desetiletého skoku, kdy by mělo být našemu hlavnímu hrdinovi už kolem 50 let. Pozornost se tak logicky přesune k dětem Demelzy a Rosse, které budou dospívat, s čímž se budou jistě pojit problémy s láskou, místem ve společnosti i válkou, která se v Evropě rozpoutá vinou Napoleona Bonaparteho.

Těšíte se na další sérii? Koho byste si představovali v rolích dětí Rosse a Demelzy?

Zdroj: RadioTimes

Diskuze /2

Marcus Flavius

Kolik je knih?

#2 Nikki_Cordonnier
29.8.2018 | 9:00:24
29.8.2018 | 22:20:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Hlídejte si nás