Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Bude pátá série poslední?

Bude pátá série poslední?

Po skončení čtvrté řady seriálu jsme již věděli, že se můžeme těšit na další díly už páté série. Bude to ale naposled, kdy se potkáme s Rossem Poldarkem a jeho známými?

7 0
27.8.2018

Potvrzení páté série

Eleanor Tomlinson, představitelka Demelzy, v následujícím twitterovém videu oznámila, že kromě natáčení filmu War of Worlds se bude brzy věnovat i své oblíbené činnosti, tedy pozorování moře z nádherných cornwallských útesů, což znamená, že se můžeme další rok těšit na pátou řadu seriálu Poldark.

O čem to bude?

Zatím nebylo oznámeno, kdy se můžeme na další sérii těšit, ale pravděpodobně se jí dočkáme v létě 2019. Dějově jsme nyní pokryli konec šesté knihy The Four Swans a celou sedmou knihu The Angry Tide. V poslední epizodě čtvrté série jsme se dostali do roku 1799.

Následovat by měla kniha osmá The Stranger from The Sea, která začíná v roce 1810. Dočkáme se tedy pravděpodobně desetiletého skoku, kdy by mělo být našemu hlavnímu hrdinovi už kolem 50 let. Pozornost se tak logicky přesune k dětem Demelzy a Rosse, které budou dospívat, s čímž se budou jistě pojit problémy s láskou, místem ve společnosti i válkou, která se v Evropě rozpoutá vinou Napoleona Bonaparteho.

Těšíte se na další sérii? Koho byste si představovali v rolích dětí Rosse a Demelzy?

Zdroj: RadioTimes

Diskuze /2

Marcus Flavius

Kolik je knih?

#2 Nikki_Cordonnier
29.8.2018 | 9:00:24
29.8.2018 | 22:20:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama