Preacher (Kazatel) Hudba z prvních tří epizod

Hudba z prvních tří epizod

Hudba z prvních tří epizod

Preacher rozhodně patří k seriálům s velice chytlavým a netradičním hudebním doprovodem. Pojďme se nyní společně podívat na to, jaké písně jsme mohli slyšet v prvních třech epizodách druhé série.


10 0
9.7.2017

Epizoda On the Road

Dexys Midnight Runners – Come On Eileen

Jesse, Tulip a Cassidy se baví v autě. Tulip a Cassidy si myslí, že písnička stojí za nic, poté je začne pronásledovat policie, protože Tulip porušuje povolenou rychlost. Začíná honička, trojici nakonec dostihne policie, ale ještě předtím se shodnou na tom, že se jim písnička líbí.


Thumbnail Play icon

Píseň od britské popové hudební skupiny Dexys Midnight Runners byla v roce 1982 vydána na albu Too-Rye-Ay a získala ocenění BRIT za nejlepší britský singl.

The Yellow Rose of Texas

Když je zastaví policie, Jesse a Tulip se dohadují, jak se z toho vysekat. Jesse chce použít Genesis, ale Tulip namítá, že by se z celé šlamastiky nejraději vystřílela, protože by to bylo férovější. Nakonec se Jesse přece jen uchýlí k Genesis a donutí jednoho z policistů zpívat The Yellow Rose of Texas, ve zpěvu pokračuje i poté, co se na scéně objevuje Svatý zabiják.

Thumbnail Play icon

The Yellow Rose of Texas je americká lidová píseň, která vznikla v roce 1858. Členové organizace Western Writers of America ji zvolili za jednu ze sta nejlepších westernových písní všech dob. Píseň nazpívali takoví interpreti jako Elvis Presley, Willie Nelson nebo Mitch Miller.

Henry Ford – Take Me for What I Am

Cassidy se snaží Tulip pomoct dostat z úst pachuť krve, potom spořádá majitelovu kočku. Majitel je na Jesseho příkaz celou dobu ignoruje.

Thumbnail Play icon

Píseň zpívá Henry Ford, jazzový zpěvák z konce 19. a začátku 20. století.

King Khan and the Shrines – Pray for Lil

Cassidy pozoruje, jak si Tulip vyndává z vlasů kusy lidského těla.

Thumbnail Play icon

King Khan and the Shrines je německá skupina, která hraje písně hlavně ve stylu garage rock a psychedelický rock. Skladba Pray for Lill byla vydána v roce 2013 na albu Idle No More.

Billy Stewart – Strange Feeling

Tulip se zamkne v koupelně a nabádá Jesseho, ať se dostane dovnitř, pak se spolu vyspí.

Thumbnail Play icon

Billy Stewart byl americký zpěvák a kytarista. Se zpěvem začal už ve dvanácti letech. Na konci sedmdesátých let minulého století byla jeho hudba populární mezi mladými Latinoameričany na Západním pobřeží USA. V roce 2002 byl uveden do síně slávy asociace Washington Area Music. Píseň Strange Feeling byla vydána v roce 1965 na albu I Do Love. Zemřel v roce 1970 na následky dopravní nehody pouhé dva měsíce před svými třiatřicátými narozeninami.

Epizoda Mumbai Sky Tower

The Baby Boomers – That's Life

Fiore odjíždí autobusem do Mumbaiské věže, kde se opakovaně pokouší zabít, protože přišel o svého věrného přítele Deblanca. Nakonec ze své opakované sebevraždy udělá představení pro lidi a stává se z něj úžasný Ganéša.

Thumbnail Play icon

Cover v této epizodě pochází od skupiny The Baby Boomers. Verzi této písně nazpíval například také slavný americký popový, jazzový a swingový zpěvák Frank Sinatra.

Achala – Seeds of Light

Jesse zajde za Tulip do restaurace, kde mu Tulip poví, že je smutná ze smrti svého strýce a zavzpomíná na něj. Potom se rozhodnou jít společně do hotelového pokoje. Píseň si můžete pustit na Spotify. Píseň vyšla na albuTwelve Days In a Secret Garden v roce 2001. Obsahuje 12 písní.

The Blossoms – The Last Letter

Jesse požádá Tulip o ruku a ta mu dá facku. Tulip Jessemu tvrdí, že on přece na manželství nevěří, ale Jesse jí připomene, že to je spíš její názor. Nakonec Jesse přiznává, že manželstvím se v obou jejich rodinách moc nedařilo, načež Tulip odvětí, že to byla ta nejhorší žádost o ruku, jakou kdy slyšela.

Thumbnail Play icon

Kapela The Blossoms je aktivní od roku 1954. Jejími současnými členkami jsou Fanita Jamesová a Gloria Jonesová. Píseň The Last Letter znovu vyšla v roce 2011 na jejich albu The Ultimate Collection.

Smoove – I'm a Man

Cassidy má za úkol Fiora přesvědčit, aby jim pomohl zbavit se Svatého zabijáka, proto mu u něj v pokoji píchne do žíly koktejl drog a společně si užívají skvělou párty.

Thumbnail Play icon

Hudebník Smoove je součástí dvojice Smoove & Turrell. Skladba I'm a Man vyšla v roce 2007 na albu Gravy.

Kiran Murti – Knowledge and Wisdom

Jesse s Frankem si povídají nad skleničkou a Frank tluče kazateli do hlavy, ať nikdy nezapomene na hudbu. V tom Jessemu dojde, kde by se teď Bůh mohl skrývat.

Thumbnail Play icon

Kiran Murti je tvůrce relaxační a meditační hudby. Skladba vyšla v roce 2009.

Tigerstyle – Balle! Shava!

Fiore podepisuje autogramy, Cassidy říká Jessemu, že ho přesvědčil. Jesse je spokojený a řekne Cassidymu, že se můžou vydat na cestu hned, co se ožení s Tulip.

Thumbnail Play icon

Skupina Tigerstyle vznikla v roce 1997 ve městě Glasgow ve Skotsku. Jejich píseň Balle! Shava! vyšla v roce 2008 na albu Mystics, Martyrs and Maharajas.

Epizoda Damsels

Gaspare Di Lieto Quartet – A Walk to the Peak

Jesse, Tulip a Cassidy poslouchají oblíbenou píseň Boha po cestě do New Orleans. Tulip se ptá, jestli budou stejnou písničku poslouchat celou cestu. Jesse jí na to odvětí, že chce zjistit, proč se Bohu tak líbí. Píseň pak slyšíme i na konci epizody v baru, kde ji hraje místní kapela.

Thumbnail Play icon

Skladba v autě pochází od Gaspare Di Lieto Quartet, jejich album Dance of Whales, na němž se nachází skladba A Walk to the Peak, vyšlo 26. března 2012.

Rebirth Brass Band – Remember When

Jesse řekne Cassidymu a Tulip, že má z New Orleans dobrý pocit, poté vidíme záběry nočního života v New Orleans.

Thumbnail Play icon

Rebirth Brass Band je kapela z New Orleans hrající na žesťové nástroje. Funguje od roku 1983.

Elvis Costello and the Attractions – Almost Blue

Lara zpívá na jevišti baru La Chamonix. Jesse a Lewis ji sledují.

Thumbnail Play icon

Píseň Almost Blue, kterou v seriálu zpívá Julie Ann Emeryová, původně nahrála skupina Elvis Costello and the Attractions v roce 1982 pro jejich šesté album s názvem Imperial Bedroom.

Která z písní se vám líbila nejvíc?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The End of the Road

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E13 HDTV.x264-SVA
- …S02E13 HDTV.x264-FLEET
- …S02E13 WEBRip.x264-RARBG
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-FLEET
- …S02E13 1080p­.HDTV.x264-BRISK
- …S02E13 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
- …S02E13 INTERNAL.720p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 INTERNAL.1080p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 1080p­.AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás