Preacher (Kazatel) Padla první klapka k pilotnímu dílu Kazatele

Padla první klapka k pilotnímu dílu Kazatele

Padla první klapka k pilotnímu dílu Kazatele

Po měsících příprav a obsazování herců se konečně rozběhlo natáčení! Právě dnes padla první klapka k pilotní epizodě seriálu Preacher. Kde se natáčí, co má Kazatel společného s trilogií Matrix a co je nového v hereckém obsazení se dozvíte uvnitř článku.


10 0
13.5.2015

Je to tady! Právě dnes večer Seth Rogen na svém twitterovém účtě oznámil fanouškům, že začalo natáčení prvního dílu tolik očekávané seriálové adaptace komiksového příběhu o Texaském kazateli.

Proč je to tak velká událost? To se můžete dočíst v našem starším článku, ve kterém jsme shrnuli poněkud trnitou cestu, jíž musel Kazatel ujít, než se skutečně začalo natáčet. Ale zpátky k novince. Co říkáte na klapku, no nevypadá senzačně?


Co ale kromě toho, že padla první klapka, víme? Podle stránek Comicbooksources bude probíhat natáčení od května do června v Albuquerque, v Novém Mexiku. Tamější filmová kancelář oznámila, že AMC si objednala minimálně 80 členů štábu, 17 místních herců a okolo 380 místních jako komparz.

To jsou docela vysoká čísla. Pilotní epizodu budou samozřejmě režírovat Seth Rogen a Evan Goldberg, kteří působí i jako výkonní producenti. Do jejich týmu se přidali také James Weaver, Neal H. Moritz, Vivian Cannon, Ori Marmur, Ken F. Levin a Jason Netter.

Foto: MatrixFans

Jak jste si možná všimli, na klapce je jako kameraman uveden Bill Pope, tento filmový kameraman je známý díky trilogii Matrix, ale také filmům jako jsou Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010), Spider-Man 3 (2007) nebo U konce světa (2013). Ovšem spolupracoval i na seriálech jako je Cosmos (2014) či Freaks and Geeks (1999). A poctiví čtenáři tak vědí, že to je právě ono pojítko se Sethem Rogenem, který v tomto seriálu účinkoval. Na televizní seriál je Bill Pope poměrně zvučné jméno, co říkáte?

Foto: AMC Breaking Bad

A že je vám Albuquerque povědomé? Právě tam natáčela stanice AMC i svůj seriálový hit Breaking Bad. Doufejme, že Kazatel bude minimálně tak úspěšný jako Breaking Bad. Starosta města Richard Berry k tomu dodává:

Albuquerque vítá Kazatele v našem městě. Podporujeme filmový průmysl a filmový průmysl podporuje naši ekonomiku; je to skvělá věc pro všechny.

To však není všechno. Před nějakým časem se na internetu objevila zpráva o dalším obsazení. Mělo by se jednat o dvě zcela nové postavy, které ztvární Jamie Anne Allman (Closer, The Killing) a Derek Wilson.

Foto: Movieweb

Betsy Schenck, manželka, která je obětí domácího násilí svého manžela Donnyho. Nebo ne? Po tom, co jí chce Jesse (Dominic Cooper) pomoci, mu Betsy řekne zcela jiný příběh. Donny Schenck, válečný veterán, který se dostane do několika konfliktů s Jessem, ale i přesto jej můžeme každou neděli vidět na kázání v kostele. To jsou oficiální popisy těchto dvou nových postav. Není však jisté, zdali se jedná o stálé postavy, nebo pouze ohlášené postavy pro pilotní díl.

Foto: Skullandheart

Co říkáte na novinky a jak se vám líbí klapka? Nám moc!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás