Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Videa

Videa

 • Všichni budiž pochváleni

  Zítra nás čeká premiéra novinky Raised by Wolves a my pro vás máme další upoutávku. V té vám Marcus představuje svatou misi následovníků víry, jejímž cílem je vymýtit ateismus. A jak věří, jejich vítězství je předurčeno a onen čas nyní nadešel. Přidáte se k jejich boji?

  11 1
  2.9.2020 | 18:31tominotominoDiskuze (3)
 • Dokáží androidi vybudovat lepší svět?

  Novinka Raised by Wolves se dočkala nového traileru, který obsahuje spoustu dříve neviděných záběrů. Těžko lze z něj usuzovat, kdo se nakonec ukáže být hrdinou a kdo padouchem. Jedno je ale jisté, nedostatkem akce nebude seriál trpět. Jste na tuto podívanou zvědavi?

  8 0
  24.8.2020 | 23:10tominotominoDiskuze (2)
 • Ridley Scott představuje trailer ke svému novému sci-fi

  Nová služba HBO Max rozšiřuje svůj vlastní obsah a už 3. září představí zcela nový sci-fi seriál Raised by Wolves od režiséra Ridleyho Scotta. Příběh se soustředí na dva androidy, kteří na panenské planetě vychovávají lidské děti, avšak postupně zjišťují, že jejich úkol je proradný a obtížný.

  16 0
  6.8.2020 | 13:12tominotominoDiskuze (12)

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás