Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Paul

Paul

Paul

Syn Marcuse a Sue, jehož výchovy se ujmou androidi.

Sezóny 1
2020 -

Paul je dvanáctiletým chlapcem, který je jediným synem Marcuse a Sue a odmala je vychováván v mithraické víře. Jeho rodiče k němu byli vždy nedbalí a docela i hrubí, dokonce musel zabíjet zvířata, které by si rád nechal jako mazlíčky, kvůli čemuž se u něj vyvinulo antisociální chování a traumaticky ho to postihlo. Po odjezdu ze Země na Arše se však k němu jeho rodiče v umělé realitě začali chovat vlídně a s láskou a dokonce mu pořídili bílou myšku jako mazlíčka. Nicméně vůbec netuší, že jeho nynější rodiče nejsou těmi, za které se vydávají.

Když dorazili na planetu Kepler-22b, Paul a další čtyři děti (Hunter, Tempest, Holly a Vita) byli odvedeni androidem z řítící se lodi, aby začali nový život na povrchu, kde je budou vychovávat androidi Matka a Otec. Jeho rodiče Marcus a Sue jsou ale naživu a za každou cenu ho chtějí zachránit.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás