Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Marcus Drusus

Marcus Drusus

Marcus Drusus

Výše postavený voják Mithraistů, který o sobě skrývá tajemství.

Sezóny 1
2020 -

Marcus je jedním z mithraických vojáků, kteří z války zdevastované Země odletěli se svými rodinami na Arše. Jeho manželka Sue a syn Paul jsou tak společně s ním na cestě vesmírem, kterou všichni tráví v kryospánku, avšak jejich mysli mezitím žijí v umělé realitě, aby mohli spolu nadále komunikovat. Když loď doletí k planetě Kepler-22b, Mithraisté obdrží z povrchu signál a Marcus a další jsou vysláni dolů jako průzkumné jednotky. Tam ale zjišťují, že stojí tváří v tvář nepřátelskému androidovi, který nakonec zničí jejich loď a unese pět mithraických dětí, z nichž jedním je i Marcusův syn.

Společně se svou manželkou usiluje o synovu záchranu a zároveň musejí oba skrývat jedno velké tajemství před svými mithraickými společníky, ke kterému se během Náboženské války rozhodli. Nejsou totiž těmi, za které se vydávají.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Leksa

Nejlepší postava

10.10.2020 | 1:08:10

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás