Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 98×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Marcus Drusus

Marcus Drusus

Výše postavený voják Mithraistů, který o sobě skrývá tajemství.

Sezóny 2
2020 - 2022

Marcus je jedním z mithraických vojáků, kteří z války zdevastované Země odletěli se svými rodinami na Arše. Jeho manželka Sue a syn Paul jsou tak společně s ním na cestě vesmírem, kterou všichni tráví v kryospánku, avšak jejich mysli mezitím žijí v umělé realitě, aby mohli spolu nadále komunikovat. Když loď doletí k planetě Kepler-22b, Mithraisté obdrží z povrchu signál a Marcus a další jsou vysláni dolů jako průzkumné jednotky. Tam ale zjišťují, že stojí tváří v tvář nepřátelskému androidovi, který nakonec zničí jejich loď a unese pět mithraických dětí, z nichž jedním je i Marcusův syn.

Společně se svou manželkou usiluje o synovu záchranu a zároveň musejí oba skrývat jedno velké tajemství před svými mithraickými společníky, ke kterému se během Náboženské války rozhodli. Nejsou totiž těmi, za které se vydávají.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Leksa

Nejlepší postava

10.10.2020 | 1:08:10

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama