Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 92×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Otec

Otec

Android, který byl vyslán, aby na neobydlené planetě vychovával lidské děti.

Sezóny 2
2020 - 2022

Otec je android, kterého naprogramovali ateisté a vyslali ho, aby na neobydlené planetě po boku androida Matky vychovával lidské děti. Jeho oddanosti k lidským dětem se vyrovná pouze jeho oddanost k Matce. Otec je podstatně méně komplexním modelem než Matka, ale díky své moudrosti a trpělivosti je neméně důležitým prvkem pro přežití rodiny. Jako mnoho lidských otců, i Otec chce být zábavný, především v očích Matky, ale s touto schopností moc úspěšný není, protože jeho blízkým nepřipadají jeho žertíky skutečně vtipné. V čem je však dobrý je to, že když je ho někde potřeba, tak se vždycky objeví, aby svou rodinu ochránil.Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Už mě sere!

24.2.2022 | 16:41:23

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama