Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Ostřílená seriálová veteránka další posilou Revolution

Ostřílená seriálová veteránka další posilou Revolution

K projektu J. J. Abramse Revolution se nově přidala herečka, která se poprvé více zviditelnila v seriálu Lost, a pak získala hlavní roli v seriálu V. Jistě už tušíte, o koho jde.

0 0
1.7.2012

Již nějakou dobu se vědělo, že postava, kterou původně hrála Andrea Roth, byla přeobsazena. Až nyní bylo oznámeno, kdo byl vybrán, aby Andreu nahradil. A není to nikdo jiný než Elizabeth Mitchell, která hrála například Dr. Juliet Burke v kultovním seriálu Lost nebo Ericu Evans z povedeného sci-fi V.

Herečka ztvární roli Rachel Matheson, matky Charlie a Dannyho Mathesonových, a tím se stane seriálovou stálicí. Podle popisu by měla být starostlivá a hlavně zděšená z toho, co jejich děti v tomto novém světě čeká.

Máte z této změny radost?

Diskuze /5

skolaeast

To v každém případě :-)

1.7.2012 | 23:39:57
LordBathory

Že bych na to přeci jen začal koukat? No, kvůli Elizabeth dám šanci pilotu. :)

2.7.2012 | 8:01:13
Clear

Původně jsem s touhle novinkou, která se zařadí do řady seriálů zrušených po první sérii, nechtěla ani začínat, ale Elizabeth Mitchell je pro mě velké lákadlo, tak nakonec asi koukat budu. :)

2.7.2012 | 8:27:34
MoiJe

Tjo, tak tomu vravím zmena. Roth mám čerstvo zažitú ako pošahanú otravu z Ringer, starostlivú matku by som jej neverila, nech by sa snažila ako chcela. Len dúfam Elizabeth nebude mať zase spratka ako vo V.

čestný člen redakce
2.7.2012 | 10:45:31
LordBathory

Clear: Jsem na tom úplně stejně. :)

2.7.2012 | 20:56:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama