Riverdale
84/100 - 152×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Čeká Riverdale změna starosty?

Čeká Riverdale změna starosty?

Na jednom z fanouškovských profilů Colea Sprouse na Instagramu se před pár dny objevila fotka z natáčení, která naznačuje, že by v následujích dílech mohlo dojít ke změně ve vedení města. Fotka tedy obsahuje spoiler, proto dovnitř článku vstupujte jen na vlastní nebezpečí.

12 0
22.1.2018

Kromě Colea Sprouse (Jugheada) si na fotce můžete všimnout ještě jedné věci. Vlevo nahoře stojí nápis „Zvolte Freda Andrewse za starostu“, který jasně ukazuje, že se v následujících dílech dočkáme voleb a Fred bude jedním z kandidátů na starostu.

Byl by podle vás Fred lepší starosta než současná starostka Sierra McCoyová?

Zdroj: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama