S.W.A.T.
87/100 - 38×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Kareem Grimes (Little Red)


Čtvrté řady se dočkáme už na podzim

Čtvrté řady se dočkáme už na podzim

Hondův tým získal dobrou zprávu, jelikož stanice CBS pozměnila svůj program na příští seriálovou sezónu a čtvrtá řada seriálu o elitním týmu policistů z Los Angeles se bude vysílat už letos na podzim vždy ve středu amerického času.

6 0
9.8.2020

Čtvrtá řada seriálu S.W.A.T. se měla původně vysílat až uprostřed seriálové sezóny, tzn. cca až někdy v lednu, únoru příštího roku, ale uprostřed července stanice CBS pozměnila svůj program na podzim a oznámila, že se seriál bude vysílat znovu ve středy od 10 hodin (ve čtvrtek od čtyř hodin našeho času). Důvodem přesunu je odložení natáčení dalšího Survivoru na rok 2021 kvůli koronovirové pandemii.

Výkonný producent Aaron Rahsaan Thomas na začátku srpna na svůj tweeterovský profil napsal: „Právě započal Den první natáčení čtvrté řady #SWAT. Zkušenosti, které nasbíráme po odchodu z karantény a z natáčení během koronavirové pandemie budou každou minutu plné triumfů a lekcí. Přejme štábu a hercům zdraví, ať jsou v bezpečí a zodpovědní a #rollSWAT.“


S.W.A.T. se jistě nebude zabývat pouze náhlou pandemií, ale také problémy, které přinesly letní občanské nepokoje po smrti George Floyda z rukou policistů. „Jsme frustovaní, rozzlobení, ale odhodlaní ze sebe vydat více. Na obrazovce i mimo ní,“ řekli nedávno Rahsaan Thomas a jeho kolega Shawn Ryan. Producenti a scénáristi napsali svůj vlastní vzkaz, že od premiéry v listopadu 2017 „jsme prozkoumali vztah mezi černošskými komunitami a bezpečnostními službami skrze pohled Daniela "Hondy“ Harrelsona, afroamerického policisty, který stojí na rozhraní obou světů."

Jste rádi, že uvidíte seriál už na podzim? A co říkáte na to, že seriál nějakým způsobem bude řešit aktuální občanské nepokoje v Americe?

(Chybí vám už Hondo?, Foto: CBS)

Zdroj: TV Line

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E10: Buried

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

První čtyři série se vysílaly na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama