S.W.A.T.
86/100 - 42×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

Měsíc čekání si zkraťte popisem prvního dílu

Měsíc čekání si zkraťte popisem prvního dílu

Premiéra páté řady nás čeká za necelý měsíc. Stanice CBS tedy pomalu začíná propagovat novou sérii a my jsme se dočkali popisu, co se bude dít v prvním díle. Jestli chcete vědět, co se stalo během pauzy s Hondem, čtěte dále.

2 0
3.9.2021

Stanice CBS, na které se seriál vysílá, začala propagování páté řady zveřejněním názvu prvního dílu a jeho popisu. Zde ho máte:

5×01 Vagabundo

Poté co se rozhodl veřejně promluvit v tisku, se Hondo stáhl do tichého města v Mexiku, kde přehodnocuje svůj život a profesionální budoucnost. Neochotně je ale vtáhnut do boje místní rodiny za spravedlnost.

(Hondo opravdu vypadá jako vagabund, Foto: CBS)

Diskuze /1

KubixCZE

Už se někdo ujmul titulek prosím? Nebo se musí čekat na AXN na dabing až koupí práva..

21.10.2021 | 19:08:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama