S.W.A.T.
87/100 - 38×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Kareem Grimes (Little Red)


S.W.A.T. si vybojovalo pátou řadu

S.W.A.T. si vybojovalo pátou řadu

Každým rokem to měl seriál S.W.A.T. velmi nahnuté, jestli bude prodloužený. A ani letos nezklamal, jelikož si další řadu vybojoval. Takže příští rok se dočkáme už páté řady, ve které bude dále řádit Hondo, Luca, Deacon, Street, Chris a Tan. Jste rádi?

6 0
17.4.2021

Skoro od počátku vysílání sledovanost seriálu nebyla nijak vysoká. Druhá řada byla ještě vcelku jistá, ale dál to bylo vždy velmi nahnuté. Určitě si vybavíte naše souhrny sledovaností drama seriálů v polovině sezón z minulých let, na kterých šlo vidět, že se seriál pohybuje vždy ve velmi nebezpečných čísel. Každoročně ale naše pesimistické závěry seriál rozcupoval na kousky a byl prodloužen do dalšího roku.

Letos jsme souhrn sledovaností nedělali, jelikož je seriálová sezóna dosti narušena koronavirovou pandemií. Zběžně ale můžeme říct, že sledovanost dílů oproti minulé řady znovu klesla. Každý díl má cca o milión diváků méně než loni. Pokles sledovanosti ale postihl veškeré seriály na kabelových televizích. Je to pravděpodobně způsobeno přelivem diváků na streamovací služby a možností si pustit oblíbené seriály zpětně nebo na internetových službách stanice.


(Prodloužení seriálu určitě pomohly i velmi kvalitní díly letošní řady, Foto: CBS)

Také stejně jako loni se situace ve světě moc nezměnila a stanice nepřipravují tolik nových seriálů jako předešlé roky. Není se čemu divit, se všemi bezpečnostními opatřeními kvůli koronaviru… Takže ať nenapínáme, stanice CBS večer ve čtvrtek 15. dubna oznámila, že seriál S.W.A.T. prodlužuje na pátou řadu.

Jste rádi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Black Hand Man

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme v jaký den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama