S.W.A.T.
86/100 - 42×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

Jim Street

Jim Street

Důstojník.

Sezóny 7
2017 - 2024

Důstojník Jim Street je nejnovějším členem týmu SWAT. Původně sloužil u policie v Long Beach. Když mu bylo dvanáct, jeho matka Karen Streetová byla zatknuta budoucím velitelem týmu SWAT, Buckem Spiveym, za vraždu svého tyranského manžela a Streetova otce. Od té doby žil v pěstounském domě spolu s jeho pěstounským bratrem, Natem Warrenem. Ze začátku seriálu je Street velmi horkokrevný policista a osamělý vlk, vrhá se do nebezpečných situací, aby dostal padouchy, díky čemuž Hondo Harrelson uvažuje, jestli je vhodný pro SWAT. Street po celou dobu navštěvuje svoji matku ve vězení a ona toho využívá, čehož si Hondo všimne a Streetovi to řekne. Ve finále první řady Street hrozí svůj vztah s týmu, když musí řešit další krizi své matky a Hondo ho nakonec vykopne ze SWAT.

Postupně Street zjistí, že se jeho matka po propuštění z vězení nesnaží svůj život zlepšit a vrhla se zpátky na kokain. Uvědomí si, že je to s ní marné, takže to s ní vzdá a opustí ji. Poté se omluví Hondovi, protože měl celou dobu pravdu. Hondo jeho omluvu přijme a dostane ho na Akademii SWAT. Po pár týdnech na akademii, přestože místo v SWAT nezískal, se Deacon Kay rozhodne ho na jeden den vzít zpátky. Velitel Hicks a Hondo mu poté dovolí se vrátit zpět ke SWAT na šestiměsíční zkušební dobu. Street poté nahlásí svoji matku pro porušení podmínky propuštění z vězení a užívání narkotik a pošle ji zpátky do vězení. Ve třetí řadě se dá dohromady s Molly Hicksovou, dcerou svého velitele Hickse.

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – End of the Road

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama