S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Poslední sezóna
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker)

Upoutávka k prvnímu dílu: Shemar Moore je zpět

Upoutávka k prvnímu dílu: Shemar Moore je zpět

Už na konci příštího týdne se dočkáme prvního dílu další řady seriálu. Hondo s Nichelle mají nový přírůstek do rodiny a Hondo se tak musí poprat s novými starostmi v životě a přitom stíhat svoji práci.

0 0
11.2.2024

Thumbnail Play icon

Zdroj: CBS

Diskuze /3

Ghostík

jak to bude s titulky, víme??

#2 xflori01
13.2.2024 | 18:45:56
xflori01

#1 Ghostík: Na překladu nikdo nedělá. Obávám se, že dokud práva na vysílání seriálu nezakoupí nějaká streamovací společnost, tak české titulky nebudou. Jediná možnost pro anglicky nerozumící je zakoupit si placenou českou AXN, na které většinou na podzim vysílají předchozí řadu s českým dabingem.

#3 Ghostík
webmaster
15.2.2024 | 9:08:04
Ghostík

#2 xflori01: zakoupit AXN nebude třeba…protože to odvysílají, tak za chvilu to bude na netu…já jen, zda budou titulky nebo ne

18.2.2024 | 18:38:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

Obrovské negativní reakce diváků po oznámení zrušení seriálu dovedly stanici CBS a Sony Pictures TV Studios k obnovení jednání. Obě produkční stanice se nakonec domluvila na poslední sedmé řadě, která bude mít jen třináct dílů.

Nejoblíbenější postavy

Nejlépe hodnocené epizody

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama