See (Zrak) Do druhé řady zamíří Highlander

Do druhé řady zamíří Highlander

Do druhé řady zamíří Highlander

Nadcházející sérii posilní další herecká hvězda. Po Daveu Bautistovi ze Strážců galaxie do ní totiž míří i herec Adrian Paul, který se v seriálovém světě proslavil především jako Highlander Duncan MacLeod.

4 0
30.11.2020

Natáčení druhé série by podle všeho už mělo probíhat, ale protáhne se až do března, čili se na novou řadu ještě dost načekáme. Nicméně bychom se postupně mohli dozvídat čím dál více novinek a jednu vám přinášíme už nyní.

Do jedné z nových rolí byl totiž obsazen herec Adrian Paul, který se v seriálovém světě proslavil především jako Duncan MacLeod v televizním seriálu Highlander: The Series a navazujících filmech Highlander: Endgame a Highlander: The Source. V roce 2019 jste ho mohli vídat v sedmé sérii Arrowa jako Danteho, jednoho z vysoce postavených členů Devátého kruhu. V See ztvární postavu jménem Lord Harlan, který je vládcem nejsilnějšího města v království. Nejspíš půjde o město, které na konci první série spatřil Kofun, jenž se chystá s Babou Vossem a Paris zachránit Haniwu.


(Adrian si Highlandera poprvé zahrál v roce 1992 a naposledy v roce 2007. Foto: Miramax)

Zdroj: Deadline

Co říkáte na tuto novou posilu?

Diskuze /3

Darnwell

Adrian Paul má absolutní pohybovou paměť při zacházení s chladnými zbraněmi a poslední dobou se živí tím, že dává lekce šermu. Mohl by hezky oživit akci. Já na to snad začnu koukat.

30.11.2020 | 20:02:47
svätý.šebastián

konecne nejaka info o tomto serosi! tesim sa :)

30.11.2020 | 20:41:30
Martan73

Heh, jsem na tenhle seriál už zapomněl.

1.12.2020 | 22:50:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: House of Enlightenment

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Premiéra seriálu See nás čeká za necelé dva týdny a už nyní můžete seriál vyhlížet s klidem v duši, neboť se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Nemusíte se tak bát, že by první řada skončila s už nikdy nevysvětleným cliffhangerem. Jste rádi, že se Apple rozhodl nadělit seriálu další sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás