See (Zrak)
89/100 - 116×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Kofun

Kofun

Druhé ze zázračných dvojčat, které dokážou vidět.

Sezóny 2
2019 - 2021

Kofun je vyrovnaný, opatrný a inteligentní syn Maghry, který je ostražitější než jeho sestra Haniwa. Když byli on a jeho sestra ještě nemluvňaty, jejich rodiče přišli na to, že dokážou vidět, ale oběma bylo během růstu řečeno, aby to před ostatními členy kmene Alkenny tajili. Během dospívání v něm vrůstá úcta k jeho komunitě.

(Archie Madekwe jako Kofun. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zatím ho mám asi radši než Haniwu, ale je vidět, že je emociálně a psychicky slabý. Podle mě to později přinese nějakou tragédii. Už jen kvůli tomu, jak se nechal ovlivnit Sibeth.

26.11.2021 | 9:46:55
Steve23x

Káreček

16.9.2021 | 13:23:51

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama