See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Kofun

Kofun

Druhé ze zázračných dvojčat, které dokážou vidět.

Sezóny 3
2019 - 2022

Kofun je vyrovnaný, opatrný a inteligentní syn Maghry, který je ostražitější než jeho sestra Haniwa. Když byli on a jeho sestra ještě nemluvňaty, jejich rodiče přišli na to, že dokážou vidět, ale oběma bylo během růstu řečeno, aby to před ostatními členy kmene Alkenny tajili. Během dospívání v něm vrůstá úcta k jeho komunitě.

(Archie Madekwe jako Kofun. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zatím ho mám asi radši než Haniwu, ale je vidět, že je emociálně a psychicky slabý. Podle mě to později přinese nějakou tragédii. Už jen kvůli tomu, jak se nechal ovlivnit Sibeth.

Update po poslední řadě: Musím říct, že jeho konec ve finále byl asi nejhorší. Nechat si vzít zrak? Chápu jeho důvody, ale za mě jednoznačně nedomyšlená volba. Vědět, že už nikdy neuvidíš ty krásy kolem sebe? Navíc, i tak nebude jako ostatní. Ostatní se se slepotou učili žít již od narození. On bude jak ryba na suchu, jako dítě v parlamentu. Takhle svému synovi určitě nepomůže. Jen můj názor.

27.1.2023 | 17:42:12
Gaffík

Hrozná kňamčka, furt se mu něco nelíbí. Společně s jeho sestrou to jsou dvě nejhorší postavy.

3.9.2022 | 20:05:32
Steve23x

Káreček

16.9.2021 | 13:23:51

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama