See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

S03E02: Watch Out for Wolves

S03E02: Watch Out for Wolves

Po otřesné ztrátě se Baba vydává do Pennsy varovat svou rodinu. Maghra zvažuje další osud věrostrážců. Wren podnikne troufalý útěk.

sk
2.9.2022
43 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Kate Erickson & Jennifer Yale

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Michael Raymond-James (Ranger), Dayo Okeniyi (Oloman), Trieste Kelly Dunn (Trovere), Dean S. Jagger (Lucien), Mainei Kinimaka (Belu), Matthew G. Taylor (Maddox), Murry Peeters (Shiloh),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Baba Voss vratil a hned malem narušil udajne jednani o miru ale nečekal jsem že ho Maghra necha zatknout a nečekal jsem že Sibeth uteče a zajimalo by mě kdo ji pomohl a Tamacti Jun by měl věrostražce vyřidit než se se v Pennse rozpouta občanska valka a jsem zvědav co ted Wren uděla když ji nevyšel plan tak jak zamyšlela a ti vojaci jsou važně mimo když zabijou vidomeho ktereho potřebovali.

redaktor
4.5.2023 | 22:56:26
tom99

Konec epizody dává jasný příslib, že se děj posune o malinko dál. Trošku totiž přešlapujeme na místě. Máme tady vědce, který chce všechny odpálit, ale rozhodně nepůsobí zajímavěji než Witchfinders ze série první a Edo z řady druhé. A banda fanatiků tomu asi nepomůže. Zároveň postrádám v nové sérii více nových postav.

webmaster, grafik
13.10.2022 | 7:41:50
mirako

Jej, ta Sibeth zase utekla… 8/10

8.10.2022 | 17:39:19
captain

Jedna katastrofa střídá druhou a Baba Voss je neřízená střela, tak to bychom měli…

7.9.2022 | 13:23:32
kopecky35

HROZNÝ SCÉNÁŘ A OTRAVNÁ (NUDNÁ) POSTAVA UTEKLA

6.9.2022 | 17:22:27
svätý.šebastián

Dej zatiaľ dosť bieda, keď už sa ide konečne riešiť Sibeth, tak „necakane“ zdrhne. Wren ma veľmi nezaujíma, Haniwa tiež bez deja, zaujímavý je nevidiaci Wolffe.

4.9.2022 | 12:32:31
Dryx cz

Jako by scénář napsal, někdo narychlo při pořádné kocovině.. Alespoň Baba mě drží u obrazovky.. :-)

4.9.2022 | 11:03:20
Gaffík

Sibeth nám ještě ukáže!!!

3.9.2022 | 19:55:41
Raiden123

Postelny dialog s ambasadorkou … he? to bolo trosku podivne. No ale zrazu/necakane vosiel do miestnosti Bob a prekvapene zistuje,ze tam je v posteli s ambasadorkou i Harlan,dvoj­nasobne problemy.Samozrejme Ambasadorka nahnevane zapiska urytou pistalkou na straze a strhne sa mela.

Maly Wolfie nevidi,Kofun je s toho totalne mimo nevie co s tym.Dalsie udalosti: O jedneho vidiaceho clena menej,Oloman to schytal,ked chcel utiect od trivantov,ked sa mu niekto snazil pomuoct,no sam skoncil na uteku,no len kam puojde,to je otazka,ale asi za Hanivou,aby jej povedal o vybusninach.

Hladaci carodejnic boli znovu rozpusteny,ked Tamakti vyhral suboj s vodcom odpadlikov,ale ci naozaj sli domov a zanechali hladanie je nejasne.A samoz­rejme Sibeth nejak zvladla zdrhnut,cim vytvorila kopu problemov.

3.9.2022 | 12:44:37
Rolb

Nemůžu této serii přijít na chuť.

2.9.2022 | 21:24:55
1

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama