See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

S03E07: God Thunder

S03E07: God Thunder

Tormada a Sibeth podniknou ničivý útok na Pennsu, a Maghra i všichni obyvatelé města se tak ocitnou ve vážném nebezpečí.

sk
7.10.2022
55 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Nelson Greaves & Karl Taro Greenfeld

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Eden Epstein (Wren), Michael Raymond-James (Ranger), David Hewlett (Tormada), Matthew G. Taylor (Maddox), Martin Roach (Gosset), Abigail Walz (Bella),…


Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sibeth a Tormada předvedli s katapulty fakt perfektni ukazku ale čekal bych že Sibeth využije Kofuna jinak než prostě předat vzkaz at se Maghra vzda a přeji vladu nad Pensou a le aspon našli zpusob jak utect aniž by to Sibeth zjistila a jsem zvědav jestli Baba Voss uspěje s Rangerem a zabije Sibeth.

redaktor
5.5.2023 | 16:09:12
tom99

Už nyní je jasné, že do konce třetí řady nebude prozkoumáno nic nového, co by obohatilo svět See. Už půjde pouze jen o bitvy a dokončení všech dějových linek. Je to velká škoda, pač se ani nedokážu naladit na závěrečný boj, neboť mi zůstává malá pachuť po této řadě. Jako brak to ale hodnotit nemůžu. Příběhově je to slabé a už ne tolik obohacující, ale vyloženě ne špatné…

webmaster, grafik
21.10.2022 | 23:02:08
Gaffík

Krok 1: Vezmeme emoční hov*o

Krok 2: vložíme ho do kýblu

Krok 3: přidáme dostatek vody cca 3× víc do objemu

Krok 4: směs důkladně smícháme

Krok 5: nanášíme na zeď. Důkladně přitom dbáme, abychom hov*em pokryli co největší plochu až zbyde pouze překvapivě pouze tenký film.

Závěrečné titule

16.10.2022 | 20:35:50
mirako

Když jsem se na tento seriál začal před třemi lety dívat, tak jsem čekal, že se to po stránce příběhu dostane úplně někam jinam. Bude to více o dalších a dalších skrývajících se vidomých. Předposlední díl dodíván a je jasný, že se tam kam jsem si myslel už bohužel nedostanou. Ve finále bude jen další bitva a ke konci možná ukázka nějakých dalších vidomých. Tudíž docela promrhaný potenciál zajímavého námětu. Škoda, ale i tak to nebyl špatný seriál, akorát se to trochu zaseklo v mrtvým bodě a v této sérii nic moc nového nevymysleli. 8/10

16.10.2022 | 0:53:18
captain

Zachraň se kdo můžeš, aneb kdo uteče, ten vyhraje… Kromě Baby Vosse, ten má svůj záměr. Ps. Díky Harlenovi existuje skrytá a bezpečná cesta ven.

8.10.2022 | 22:19:34
Lex Luthor

Vyplňkový díl, který mě ještě více přiměl nenávidět Sibeth a Kofuna jestli tohle byl hlavní záměr tvůrců tak gratuluji odvedli jste dobrou práci doufám, že Baba uspěje a zabije Sibeth.

8.10.2022 | 12:14:49
paulus79

ale dobré to bolo,v poslednom diely Baba všetkých roz..ebe a budw po síčku…

8.10.2022 | 11:15:28
xube

Emocionálna vata o ničom. Zbytočne to naťahujú. Presne takto to vyzerá, keď tvorcovia vyčerpajú nápady a blíži sa koniec. Táto časť vôbec nemusela existovať a nič by sa nestalo.

8.10.2022 | 0:26:50

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama