See (Zrak) Toad

Toad

Toad

Věrostrážce, který má za úkol nalézt princezninu rodinu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Toad je jedním z payanských věrostrážců královny Kane. Celé roky tak žil s vědomím, že zrak je považován za zlo a zkázu a ti, kteří vidí, by měli být zabiti. Když však královna začne hlásat, že by zrak měli ochraňovat, nezbývá mu nic jiného, než tento fakt přijmout. Princezna Maghra ho následně pověří úkolem, aby nalezl její rodinu a přivedl ji za ní do Pennsy. Toad sice stále považuje zrak za zlo, ale jeho oddanost je silnější a proto se vidomé děti vydá hledat společně se svými společníky Daxem a Fryem. Podaří se mu nalézt Kofuna, s nímž si vytvoří užší pouto a stane se jeho mentorem v umění boje.

(Hoon Lee jako věrostrážce Toad. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Bylo mi jasné, že takovou bitvu prostě musí nějaká důležitá postava odnést životem, a tušil jsem že to bude právě Toad. Bohužel se to vyplnilo. Klidně mohl jako Kofunův mentor ještě dost dokázat. Škoda.

26.11.2021 | 10:05:40

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás